З 23 вересня 2013 року Національною службою посередництва і примирення зареєстровано колективний трудовий спір між найманими працівниками комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради та комунальним підприємством «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради (реєстраційний номер 89-13/16-В) з вимогами:
«1. Забезпечити виконання пункту 1 розділу «Забезпечення продуктивної зайнятості» колективного договору КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради щодо недопущення масових звільнень працівників протягом року понад 30% загальної чисельності працюючих на підприємстві.
2. Забезпечити виконання пункту 12 розділу «Оплата праці та нормування. Положення про преміювання» колективного договору КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради щодо встановлених термінів виплати заробітної плати: аванс 24 числа, кінцевий розрахунок – 8 числа кожного місяця».
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області сприяє вирішенню даного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)”.