Наказ № 152 від 27.11.2015 року «Про присвоєння спортивних розрядів»

Версія для друку

                                                                                               

 

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Н А К А З

        

27.11.2015 року                        м. Полтава                                    № 152

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265)

 

НАКАЗУЮ:

           1.   Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ДЗЮДО

Рак Марія

Динамо

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Касимова Л.І.

Максимович Тамара

Динамо

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Касимова Л.І.

Махтєєв Андрій

Спартак

ПО ФСТ «Спартак»

Новік В.В.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ

Данільченко Ян

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м Кременчук

Радченко О.А.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Стороженко Анна

Колос

ПОО «Колос»

Ніжніченко Д.О.

Кучеренко Микола

Колос

ПОО «Колос»

Ніжніченко Д.О.

Бабенко Артем

Колос

ПОО «Колос»

Ніжніченко Д.О.

ГОРОДКОВИЙ СПОРТ

Петрук Констянтин

Україна

СК КрНУ

Севрюк М.П.

КІОКУШИН КАРАТЕ

Сорокотяга Данило

 

СК «Банзай»

Богодистий М.

ПЛАВАННЯ

Вірченко Олексій

Інваспорт

РЦ «Інваспорт»

Астапова І.Л.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Кудіярова Карина

 

ДЮСШ №1

 м. Кременчук

Смірнова І.В.

Борисова Н.Є.

ЗМІШАНІ ЄДИНОБОРСТВА (MMA)

Крат Максим

 

Хорольська ДЮСШ

Савін О.К.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Добренький Ярослав

 

ГО Полтавська ФСО

Машинський С.Р.

Сердюк Ігор

 

ГО Полтавська ФСО

Машинський С.Р.

Немченко Валентин

 

ГО Полтавська ФСО

Машинський С.Р.

Береговий В.М.

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

Єгорченко Ірина

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Безпалько Є.М.

Комлик Дар’я

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Безпалько Є.М.

 

2.Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ФУТБОЛ

Пасько Денис

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Пасько Ярослав

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Савчук Тамірлан

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Мих Володимир

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Редун Владислав

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Койнаш Андрій

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Кондратюк Олексій

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Мельниченко Денис

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Дикань Артем

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Лукіянов Вадим

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Северин Тимур

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Косяченко Олександр

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Борисенко Ігор

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Асауленко Ігор

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Рощак Дмитро

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Карпенко Денис

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Корецький Владислав

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Лялька Владислав

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Товстий Максим

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Сердюк Д.О.

Шинкаренко Захар

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Ладигін Даниіл

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Нечай Дмитро

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Колісник Максим

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Щасний Олексій

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Остапенко Станіслав

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

Амрахов Джаліл

Україна

ДЮСШ «Молодь»

м. Полтава

Ходирєв С.Л. Даценко М.М.

ВОЛЕЙБОЛ

Жуковська Світлана

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Котляренко А.С.

Хобер Євгенія

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Котляренко А.С.

Головко Анастасія

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Котляренко А.С.

Гарченко Єлизавета

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Котляренко А.С.

Малько Владислава

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Котляренко А.С.

Бондаренко Аліна

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Котляренко А.С.

Дабека Вікторія

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Котляренко А.С.

Булавчик Марія

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Котляренко А.С.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Салашна Владислава

Колос

ПОО «Колос»

Ніжніченко Д.О.

Богомол Анатолій

Колос

ПОО «Колос»

Ніжніченко Д.О.

Турчина Анна

Україна

ПООФСТ «Україна»

Карпов В.В.

Іваньков М.М.

ЗМІШАНІ ЄДИНОБОРСТВА (MMA)

Супрученко Артем

 

СК СіЧ м. Лубни

Книш О.А.

Галич В.В.

ДЗЮДО

Колотов Руслан

 

СК «Кано»

м. Комсомольськ

Ємченко О.В.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ

Філоненко Тетяна

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Долинський С.П.

Жебряков Олександр

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Долинський С.П.

 

Заступник начальник  управління                                                 М.А. Габор

угору ↑