Наказ № 204 від 24.12.2015 5 року «Про присвоєння спортивних розрядів»

Версія для друку

                                                                                             

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Н А К А З

        

24.12.2015 року                м. Полтава                             № 204

 

Про присвоєння

спортивних розрядів

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  №1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265)

 

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто, ДЮСШ, СК

Тренер

ПАУЕРЛФТИНГ

Пронченко Володимир

Україна

ДЮСШ «Юність-1»

м. Полтава

Іваньков М.М.

Будаєв С.А.

Сергійко Сергій

 

СК ПНТУ

Саєнко М.Ю.

Андрусенко Сергій

 

СК ПНТУ

Гордієнко О.В.

Бутенко Андрій

 

ГО «Клуб ТИТАН»

 м. Кременчук

Крамаренко В.С.

ФРІ-ФАЙТ

Носов Владислав

 

СК «Скорпіон» м. Лубни

Фролов О.В.

Гордієнко Артем

 

СК «Спарта» м.Комсомольськ

Шемаров В.М.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Додух Ольга

Колос

Миргородська РО ВФСТ «Колос»

Отисько С.В.

Тараненко Євген

Колос

Миргородська РО ВФСТ «Колос»

Отисько С.В.

АВТОМОБІЛЬНИЙ СПОРТ

Подоляка Максим

 

Кременчуцький автоклуб «FAU»

самостійно

Брагін Володимир

 

Кременчуцький автоклуб «FAU»

самостійно

Криворучко Володимир

 

Кременчуцький автоклуб «FAU»

самостійно

Кобзар Олександр

 

Кременчуцький автоклуб «FAU»

самостійно

ТХЕКВОНДО (ВТФ)

Сердюк Назар

 

ДМСК «Торнадо»

 м. Полтава

Ель Кардухі Азіз

Луговець Данило

 

Федерація тхеквондо ВТФ Полтавської області

Шавиро Ю.І.

Ляшевич Олександр

 

Федерація тхеквондо ВТФ Полтавської області

Шавиро Ю.І.

Ступак В.В.

Баккаєва Аміна

 

Федерація тхеквондо ВТФ Полтавської області

Шавиро Ю.І.

Ступак В.В.

ДЗЮДО

Кузнєцов Юрій

 

м. Комсомольськ

Горяшин І.Ф.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Воронько Максим

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Коханевич А.І.

Лю Максим

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Коханевич А.І.

Сандуленко Арсен

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Бузько С.В.

КАРАТЕ WKF

Пліш Владислав

Інваспорт

Полтавський РЦ «Інваспорт»

Богодистий М.І.

Хиль Тетяна

Інваспорт

Полтавський РЦ «Інваспорт»

Богодистий М.І.

КІОКУШИН КАРАТЕ

Сорокотяга Данило

 

СК «Банзай»

м. Полтава

Богодистий М.І.

МОТОБОЛ

Крючков Олександр

Колос

Полтавська РО ВФСТ «Колос»

Таран А.І.

Таран Іван

Колос

Полтавська РО ВФСТ «Колос»

Таран А.І.

Сергеєв Максим

Колос

Полтавська РО ВФСТ «Колос»

Таран А.І.

Ткаченко Анатолій

Колос

Полтавська РО ВФСТ «Колос»

Таран А.І.

Мироненко Алан

Колос

Полтавська РО ВФСТ «Колос»

Таран А.І.

Білокінь Олександр

Колос

Полтавська РО ВФСТ «Колос»

Таран А.І.

Таран Костянтин

Колос

Полтавська РО ВФСТ «Колос»

Таран А.І.

ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ «ДРАКОН»

Саєнко Олександр

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Каплун Олександр

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Дупак Вікторія

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Клеблеєв Ільдар

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Федоренко Олександр

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Шаповал Дмитро

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Ревенко Олександр

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Літвіненко Мартін

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Любомирський Вадим

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Ханчевський Ярослав

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Амельченя Ігор

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Пекарчук Олеся

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Апшай Євгенія

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Свінцова Анастасія

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Сівков Олександр

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Іванченко Марія

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Шпак Дмитро

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Павловський Олексій

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Копистинський  Роман

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Баштовий Сергій

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Удовиченко Лілія

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Головацький Дмитро

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Сороченко Олександр

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Кошара Дмитро

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Балюк Сергій

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Демідов Ігор

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Стайко Наталія

 

ГО «ДРАГОНКОМ»

м.Комсомольськ

Ханчевський С.М.

 

2.Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ПАУЕРЛІФТИНГ

Дзюбан Павло

Україна

ДЮСШ «Юність-1»

м. Полтава

Іваньков М.М.

Будаєв С.А.

Цимбал Вікторія

 

СК ПНТУ

Гордієнко Ю.В.

Гордієнко О.В.

Лисенко М.

ШАХИ

Гущин Владислав

 

СК УМСА

Олійник М.В.

Тарасов Юрій

Колос

смт Диканька

Щербов Г.А.

ТХЕКВОНДО (ВТФ)

Ликов Ілля

 

Федерація тхеквондо ВТФ Полтавської області

Шавиро Ю.І.

БОКС

Білоусов Максим

Спартак

КДЮСШ «Спартак»

Сидоренко Ю.І.

Андрійченко А.Г.

Канюка Микита

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Приходько В.А.

Сорока Максим

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Москаленко С.В.

Євсєєв Максим

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Москаленко С.В.

Кравчина Владислав

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Москаленко С.В.

Яковлев Данило

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Москаленко С.В.

Бєсєдін Владислав

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Голобородько В.А.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Коган Ярослав

Колос

ОДЮСШ

ім. О.Бутовського

Журавель В.І.

Пушкар А.І.

Рубан Віталій

Колос

ОДЮСШ

ім. О.Бутовського

Журавель В.І.

Пушкар А.І.

Зуб Володимир

Колос

ОДЮСШ

ім. О.Бутовського

Журавель В.І.

Пушкар А.І.

Жданов Максим

Колос

ОДЮСШ

ім. О.Бутовського

Журавель В.І.

Пушкар А.І.

Марусич Микита

Колос

ОДЮСШ

ім. О.Бутовського

Журавель В.І.

Пушкар А.І.

Євтушенко Георгій

Колос

ОДЮСШ

ім. О.Бутовського

Журавель В.І.

Пушкар А.І.

Коротич Дмитро

Колос

ОДЮСШ

ім. О.Бутовського

Журавель В.І.

Пушкар А.І.

АРМСПОРТ

Гаврелець Олег

Колос

ОДЮСШ «Колос»

Занько Л.В.

Амрахов Аріф

Колос

ОДЮСШ «Колос»

Занько Л.В.

ДЗЮДО

Фоменко Олександр

 

СК СВЄ «КАНО»

м. Комсомольськ

Ємченко О.В.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Ворона Олег

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Бугрова Н.С.

 

Заступник начальника управління                                               М.А. Габор

угору ↑