Наказ № 262 від 29.07.2013 року "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

 

НАКАЗ

 

   29.07.2013 року                                                    №  262

м. Полтава

 

Про присвоєння

спортивних розрядів

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 106/22638)

 

НАКАЗУЮ:

Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

  1.  

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ПЛАВАННЯ

Грабко Дмитро

Динамо

ДЮСШ №3

м Полтава

Мороз З.В.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Гордієнко Данил

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Полівара В.Д.

Береза Анастасія

Україна

ПДЮСШ з веслування на б/каное

Береза С.О.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Кібкало Данило

МОН

ДЮСШ №1

м .Кременчук

Шульга М.О. Казарян С.А.

Кремльов Руслан

МОН

ДЮСШ №1

м .Кременчук

Шульга М.О. Казарян С.А.

Сидоренко Денис

МОН

ДЮСШ №1

м .Кременчук

Шульга М.О. Казарян С.А.

ФУТЗАЛ

Павлусенко Ярина(підтвердження)

 

ДЮСШ

ім.О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Тютюнник В.С.

Дударчук Юлія(підтвердження)

 

ДЮСШ

ім.О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Кубай В.О.

Назаренко Аліна(підтвердження)

 

ДЮСШ

ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Головань В.І.

Карпенко Алла(підтвердження)

 

ДЮСШ

ім. О. Бутовського

Лясковська О.А.

Ягодкін С.Г.

Головань І.О.

Мочалова Маргарита(підтвердження)

 

ДЮСШ

ім.О. Бутовського

Лясковська О.А.

Ягодкін С.Г.

Бабенко Таїсія(підтвердження)

 

ДЮСШ

ім. О. Бутовського

Лясковська О.А.

Ягодкін С.Г.

 

 

  1. Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ПЛАВАННЯ

Зінченко Андрій

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м. Полтава

Кречетов О.С. Басюк Т.Г.

Тацій Руслана

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Яценко В.П. Яценко О.В.

Іванова Дарина

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Кукальова І.В.

Запорожець Іван

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Мороз З.В.

КІКБОКСИНГ ВАКО

Афонін Владислав

Динамо

СК Гепард Полтава

Шевченко О.О.

Мотієнко Станіслав

Динамо

СК Гепард Полтава

Шевченко О.О.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Маліновський Євген

Спартак

ДЮСШ №5

м. Полтава

Клименко В.П.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Пицун Іван

 

м. Лубни

Пицун Г.В.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Наконечний Олександр

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

м.  Полтава

Меланченко А.О.

ТХЕКВОНДО (ВТФ)

Ухін Олександр

МОН

ДЮСШ №2

м Кременчук

Волторніст І.А.

Денисенко Марко

Україна

ПДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Щербак Євгеній

Україна

ПДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Терещенко Тетяна

Україна

ПДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Полюхович Дмитро

Україна

ПДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Терещенко Тетяна

Україна

ПДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Бихкало Михайло

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Полівара В.Д.

Манюк Ілля

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Полівара В.Д.

Чернявський Ростислав(підтвердження)

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Полівара В.Д.

Колодяжний Сергій(підтвердження)

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Полівара В.Д.

Мамелін Михайло

Україна

ПДЮСШ з веслування на б/каное

Акімов Ф.К

Купріян Михайло

Україна

ПДЮСШ з веслування на б/каное

Акімов Ф.К. Береза С.О.

Романський Павло

Україна

ПДЮСШ з веслування на б/каное

Кічасов С.О. Цимбал І.М.

Плескач Антон

 

ПОДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С.О. Хоменко С.В.

Начальник  управління                                                                      І.В. Петраш

угору ↑