ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

        

12.08.2015 року               м. Полтава                        № 270

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  №1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265)

 

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Луців Андрій

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Камерилов О.Є.

Висоцька Наталія

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасов С.О.

Цимбал І.М.

Кісільов Денис

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасов С.О.

Цимбал І.М.

Романовський Павло

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасов С.О.

Цимбал І.М.

Дугар Максим

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасов С.О.

Цимбал І.М.

Довжик Дмитро

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасов С.О.

Цимбал І.М.

Рябіко Михайло

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Сазонов В.І.

Файрушин Іван

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Камерилов О.Є.

Файрушин Вадим

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Камерилов О.Є.

Гордієнко Даніїл (підтвердження)

МОН

ДЮСШ №1

м Кременчук

Полівара В.Д. Саблін Д.А.

Климович Денис

МОН

ДЮСШ №1

м Кременчук

Полівара В.Д. Саблін Д.А.

Писаренко Катерина

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Городнюк Н.А.

Сайфутдінова Влада

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Городнюк Н.А.

Кузьома Юлія

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Печенкіна Т.В.

Незаможня Тетяна

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Мацапура М.І.

 

Деменко Олександр

Колос

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С.О. Кострома Т.В.

Плескач Антон

Колос

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Хоменко С.В. Кострома Т.В.

Решетов Владислав

Колос

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Хоменко С.В.

ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ «ДРАКОН»

Глушко Ілона

 

ГО ВСК Кремінь

Дирда О.А.

Комар Денис

 

ГО ВСК Кремінь

Дирда О.А.

Зеркаль П.А.

Павлюченко Сергій

 

ГО ВСК Кремінь

Дирда О.А.

Зеркаль П.А.

Шестопалов Олександр

 

ГО ВСК Кремінь

Дирда О.А.

Зеркаль П.А.

Білоусов Геннадій

 

ГО ВСК Кремінь

Дирда О.А.

Зеркаль П.А.

Шестопалов Сергій

 

ГО ВСК Кремінь

Дирда О.А.

Зеркаль П.А.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Пушкаренко Тетяна

МОН

ДЮСШ №1

м Кременчук

Смірнова І.В. Головач Н.В.

Єзепчик Анастасія

МОН

ДЮСШ №1

м Кременчук

Смірнова І.В. Головач Н.В.

Теницька Єлизавета

 

ДЮСШ №4

м Полтава

Круглікова Н. Л.

Дендеря Єлизавета

 

ДЮСШ №4

м Полтава

Круглікова Н. Л.

ТАЇЛАНДСЬКИЙ БОКС МУЕЙ ТАЙ

Веклич Євгеній

Україна

СК Легіон Полтава

Кривуша Р.О. Голобородько М.О.

 

2.Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Тацій Ілля

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасова О.А.

Цимбал І.М.

Гошко Максим

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасова О.А.

Цимбал І.М.

Якименко Дмитро

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасова О.А.

Цимбал І.М.

Дідур Роман

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасова О.А.

Цимбал І.М.

Гордієнко Владислава

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Кічасова О.А.

Цимбал І.М.

Петренко Катерина

Україна

ДЮСШ з веслування на б/к м. Полтава

Береза С.О.

Гавриленко Костянтин

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Ханчевський Ю.М.

Кочергін Ігор

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Ханчевський Ю.М.

Дерієнко Артем

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Ханчевський Ю.М.

Пустовий Владислав

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Ханчевський Ю.М.

Таранішена Вікторія (підтвердження)

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Городнюк Н.А.

Кучеренко Христина (підтвердження)

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Печенкіна Т.В.

Кривий Юрій (підтвердження)

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Печенкіна Т.В.

Урюмцева Анастасія (підтвердження)

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Печенкіна Т.В.

Дем’янов Олег (підтвердження)

 

ДЮСШ №3 м.Комсомольськ

Ханчевський Ю.М.

Мезін Даниїл

Колос

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Кострома Т.В.

Хоменко С.В.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Алад’їн Олег

Україна

ПОФФСТУ

Алад’їн М.А.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Черненко Максим(підтвердження)

 

ДЮСШ №1 м. Полтава

Озірна І.В.

ВОЛЕЙБОЛ

Кайдар Роман

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Петренко А.П.

Ратієва Т.В.

Соколов Кирило

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Петренко А.П.

Ратієва Т.В.

Петренко Максим

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Петренко А.П.

Ратієва Т.В.

Кононученко Андрій

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Петренко А.П.

Ратієва Т.В.

Бортницький Денис

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Петренко А.П.

Ратієва Т.В.

Гулько Андрій

 

СДЮШОР №2

м. Полтава

Петренко А.П.

Ратієва Т.В.

 

Т.в.о. начальника  управління                                              М.А. Габор