Наказ № 299 від 27.08.2013 року "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

НАКАЗ

27.08.2013 року                                                             №  299

м. Полтава

 

Про присвоєння

спортивних розрядів

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 106/22638)

 

НАКАЗУЮ:

  1. Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

СПОРТІНГ

Оніщенко Олександр

 

МРТ «Кречет»

Близнюк А.Ф.

ТРИАТЛОН

Дарсанія Бачукі

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії» м.Полтава

Гетьман І.Р. Калініченко П.С.

 Кречетов О.С.

БОКС

Левченко Денис

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Москаленко С.В.

АРМСПОРТ

Пінчук Анастасія

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Олійник С.М. Занько Л.В.

Левченко Марина

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Олійник С.М. Занько Л.В.

ТАЇЛАНДСЬКИЙ БОКС МУЕЙ ТАЙ

Шапочка Дар’я

Україна

СК «Легіон»

м. Полтава

Кривуша Р.О.

Соломуд Денис

Україна

СК «Легіон»

м. Полтава

Кривуша Р.О.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

 Азізов Віталій

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Ханчевський Ю. М.

Александров Денис

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Підклада О.В.

Шпак Дмитро

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Ханчевський Ю. М.

Амельченя Ігор

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Ханчевський Ю. М.

Ханчевський Ярослав

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Ханчевський Ю. М.

Ігуменова Лідія

Україна

Полтавська ДЮСШ з веслування на б/каное

Береза С.О.

Камерилов О.Є.

Семенов Владислав

Україна

Полтавська ДЮСШ з веслування на б/каное

Кічасов С.О.

Береза С.О.

 

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

Бородай Олександра

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Колісник В.І.

КІКБОКСИНГ

Горячун Андрій

Динамо

ДЮСШ №4

м. Полтава

Коваленко О.В.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Янош Денис(підтвердження)

Україна

ДЮСШ «Авангард» ім. І.В. Шемякіна

Блащак О.О. Блащак І.Ф.

Кучеренко Тимур (підтвердження)

Україна

ДЮСШ «Авангард» ім. І.В. Шемякіна

Блащак О.О. Блащак І.Ф.

Блащак Віктор(підтвердження)

Україна

ДЮСШ «Авангард» ім. І.В. Шемякіна

Блащак О.О. Блащак І.Ф.

ДЗЮДО

Сєргєєв Максим

Спартак

СДЮСШ з дзюдо м.Кременчук

Новік В.В.

Войтко Антон

Спартак

СДЮСШ з дзюдо м.Кременчук

Новік В.В.

Сироватень Валентин

Спартак

СДЮСШ з дзюдо м.Кременчук

Новік В.В.

Бурдейний Дмитро

Спартак

СДЮСШ з дзюдо м.Кременчук

Новік В.В.

Паскевич Владислав

 

СДЮСШ з дзюдо м.Кременчук

Середа В.А.

Волошин В.В. Середа В.В.

 

  1. Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ТАЇЛАНДСЬКИЙ БОКС МУЕЙ ТАЙ

Оганезян Геворг

Україна

СК «Легіон»

м. Полтава

Кривуша Р.О.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Стеценко Анастасія

МОН

Полтавський ОЦТіКУМ

Сердюк Н.Я.

Кочерга Владислав

 

СК Лідер

м. Лубни

Пицун Г.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Незаможня Тетяна

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Мацапура О.Н.

Акорчева Олександра

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Підклада О.В.

Любомирський Вадим

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Денисенко Г.Г.

Свінцова Анастасія

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Печенкіна Т.В.

Урюмцева Анастасія

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Денисенко Г.Г.

Толмачева Тетяна

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Денисенко Г.Г.

Сайфутдінова Владислава

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Городнюк Н.А.

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

Компанієць Тамара

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Колісник В.І.

Рак Марія

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Дроцька Л.А. Полевой О.В.

 

 

Начальник  управління                                                              І.В. Петраш

угору ↑