Наказ № 376 від 25.10.2013 року "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

25.10. 2013 року                                 м. Полтава                           № 376

 

 

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 106/22638)

 

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

БОКС

Рогозний Ігор

МОН

Кременчуцька СДЮСШОР з боксу

Бражник В.П.

Гайдай О.С.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Добрякова Марта

 

Школа вищої спортивної майстерності

Камерилов О.Є.

Ясненко І.П.

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

Свинаренко Олександр Анатолійович

МОН

Лохвицька ДЮСШ

Прядка В.С.

Свинаренко Олександр Олександрович

МОН

Лохвицька ДЮСШ

Прядка В.С.

Бабенко Євгенія

МОН

Лохвицька ДЮСШ

Прядка В.С.

Журавель Анатолій

МОН

Лохвицька ДЮСШ

Прядка В.С.

Кравченко Євгеній

МОН

Лохвицька ДЮСШ

Прядка В.С.

ДЗЮДО

Явтушенко Ольга

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» м.Полтава

Алімкін В.А. Кішінець В.М.

Нурмагометов Омар

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» м.Полтава

Пилипенко В.О.

Касимова Л.І.

ФРІ-ФАЙТ

Меркулов Євген

 

СК «Скорпіон»

м. Лубни

Фролов О.В.

Кисляк Василь

 

СК «Скорпіон»

м. Лубни

Фролов О.В.

ТАЙСЬКИЙ БОКС МУЕЙ ТАЙ

Коваленко Катерина

 

м. Миргород

самостійно

СУДОМОДЕЛЬНИЙ СПОРТ

Берека Андрій

ТСОУ

ЗОШ № 37

м. Полтава

Деміденко С.С.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Слюсар Володимир

МОН

ДЮСК «ВАЛТЕКС»

Семенюта Г.О.

         

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ШАХИ

Пустова Галина

 

Федерація шахів м. Кременчук

Дружинін М.М.

Касич Олександр

 

Федерація шахів м. Кременчук

Дружинін М.М.

Щегельський Гліб

 

Федерація шахів м. Кременчук

Дружинін М.М.

Зубенко Данило

Гарт

Пирятинський ліцей

Чайка М.Г.

ФРІ-ФАЙТ

Ліхтанський Євгеній

 

СК «Скорпіон»

м. Лубни

Фролов О.В.

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

Пилипенко Артем

МОН

Лохвицька ДЮСШ

Прядка В.С.

КІКБОКСИНГ

Бриленко Вячеслав(ВАКО)

 

м. Лубни

Галич В.В.

Ярмоленко Ростислав(ВАКО)

 

м. Лубни

Галич В.В.

 

 

Заступник начальника  управління                                      М.А. Габор

угору ↑