Наказ № 411 від 29.11.2013 року "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

               Н А К А З

29.11.2013 року                                 м. Полтава                                 № 411

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 106/22638)

 

НАКАЗУЮ:

1.  Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ПАУЕРЛІФТИНГ

Годзенко Артем

 

СК «Еталон»

м. Комсомольськ

Шашин О.М. Задворний Б.В.

Киричок Микола

 

СК «Еталон»

м. Комсомольськ

Шашин О.М. Задворний Б.В.

Новіков Денис

 

СК «Еталон»

м. Комсомольськ

Шашин О.М. Задворний Б.В.

Голота Данило

 

КДЮСШ «Авангард» м.Кременчук

Лисенко В.М.

Меньшиков Олнександр

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Ніжніченко Д.О.

Чухліб Владислав

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Ніжніченко Д.О.

ПЛАВАННЯ

Торопчан Оксана

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м.Полтава

Кречетов О.С.

Трофіменко Артем

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м.Полтава

Кречетов О.С.

Землянський Євгеній

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м.Полтава

Кречетов О.С.

Смирнова Анастасія

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Мороз З.В. Скляр О.С.

Дейнега Анастасія

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Яценко В.П. Яценко О.В.

Ялов Віктор

Україна

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Кречетов О.С.

КАРАТЕ

Пилипенко Євгеній

(годзю-рю)

 

м.Кобиляки

Калініченко С.А.

ДЗЮДО

Можаєва Вероніка

Динамо

ОДЮСШ «Олімпійські надії» м. Полтава

Касимова Л.І.

Занько Роман

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

м. Кременчук

Лихошерста Н.В. 

Середа А.В.

Биковських Андрій

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Горяшин І.Ф.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Сіробаба Віталій

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Зінченко В.В.

КАРТИНГ

Лобач Данило

 

СТК «Лтава» м.Полтава

Гонтовий Ю.П.

ТХЕКВОНДО (ВТФ)

Конрадій Вячеслав

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Лизун В.М.

Зяблицев Олексій

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Карелін В.М.

КІКБОКСИНГ

Маначинський Олег(ВПКА)

 

м. Миргород

Бужин А.І.

Щелев Артур(ВПКА)

 

м. Миргород

Шпак С.

Бужин А.І.

Рева Владислав(ВПКА)

 

м. Лубни

Галич В.В.

Гребенюк Андрій(ВПКА)

 

м. Лубни

Галич В.В.

Копкін Богдан(ВПКА)підтвердження

 

СК Гермес

м. Кременчук

Скирта О.С.

Копкін Денис(ВПКА) підтвердження

 

СК Гермес

м. Кременчук

Скирта О.С.

Онопрієнко Ігор(ВПКА) підтвердження

 

СК Легіон

м. Полтава

Кривуша Р.О.

БОКС

Гординський Марюс

МОН

СДЮШОР з боксу м.Кременчук

Бражнік В.П.

Христенко Олександр

МОН

СДЮШОР з боксу м.Кременчук

Гончар О.Б.

         

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ПАУЕРЛІФТИНГ

Беккалі Омар

 

СК «Еталон»

м. Комсомольськ

Шашин О.М. Задворний Б.В.

Маленко Юлія

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Ніжніченко Д.О.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Голубних Сергій

Україна

КДЮСШ «Авангард» м.Кременчук

Бугрова Н.С.

ПЛАВАННЯ

Моргуль Ілля

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м.Полтава

Кречетов О.С.

Шевель Андрій

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Яценко В.П. Яценко О.В.

Мегеря Валерія

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Кукальова І.В. Тураєва Н.П.

Новосьолова Анастасія

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Кукальова І.В.

Гончар Микита

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Яценко В.П. Яценко О.В.

Семененко Владислав

Динамо

ДЮСШ №3

м. Полтава

Яценко В.П. Яценко О.В.

ДЗЮДО

Конишев Дмитро

Динамо

ОДЮСШ «Олімпійські надії» м. Полтава

Касимова Л.І.

Мітченко Денис

Україна

ОДЮСШ «Олімпійські надії» м. Полтава

Кішінець В.М.

Алімкін В.А.

Бортовов Андрій

Україна

ОДЮСШ «Олімпійські надії» м. Полтава

Кішінець В.М.

Алімкін В.А.

ТРИАТЛОН

Кішінець Роман

Колос

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Гетьман І.Р. Калініченко П.С. Кречетов О.С.

Микитюк Денис

Колос

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Гетьман І.Р. Калініченко П.С. Кречетов О.С.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Алад’їн Максим

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Боцман Ігор

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Худолей Андрій

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Міхасьов Владислав

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

КАРТИНГ

Мишко Дарія

 

СТК «Лтава»

м. Полтава

Гонтовий Ю.П.

Іванко Дар’я

 

СТК «Лтава»

м. Полтава

Гонтовий Ю.П.

ВОЛЕЙБОЛ

Оніпко Богдан

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

Ведашенко Максим

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

Помпе Віталій

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

Хлівненко Станіслав

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

Остапенко Володимир

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

Ткаченко Микита

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

Ткаченко Сергій

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

Крайнік Данііл

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

Півень Артем

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

Жук Віталій

 

СДЮСШОР №2 м. Полтава

Офат А.І.

 

 

Заступник начальника  управління                                      М.А. Габор

угору ↑