Наказ № 95 від 06.11.2015 року «Про присвоєння спортивних розрядів»

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Н А К А З

        

06.11.2015 року                     м. Полтава                                 № 95

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265)

 

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ДЗЮДО

Брюховецький Олександр

 

Кременчуцька МСДЮСШ з боротьби дзюдо

Середа В.В.

Волошин В.В.

Середа С.А.

Гриценко Єгор

 

Кременчуцька МСДЮСШ з боротьби дзюдо

Середа В.В.

Волошин В.А.

Середа А.В.

Іванов Микита

 

Кременчуцька МСДЮСШ з боротьби дзюдо

Середа В.В.

Волошин В.А.

Середа А.В.

Іванов Вадим

 

Кременчуцька МСДЮСШ з боротьби дзюдо

Середа В.В.

Волошин В.А.

Середа А.В.

Попович Руслан

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії»

Середа В.А.

Лихошерста Н.В.

Літвінов Ілля

 

Кременчуцька МСДЮСШ з боротьби дзюдо

Середа В.В.

Волошин В.А.

Середа А.В.

Курбанов Фарід

 

Кременчуцька МСДЮСШ з боротьби дзюдо

Середа В.А.

Лихошерста Н.В.

Сердюк Анастасія

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії»

Середа В.В.

Волошин В.А.

Середа А.В.

ХОРТИНГ

Крилач Олексій

 

МОВГО «УФХ» в Полтавській області

Семигал О.М.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Сагань Вікторія

 

смт Нові Санжари

Стрюк Ю.М.

ФУТБОЛ

Проскура Ростислав

Україна

ДЮСШ «Молодь» м.Полтава

Ходирєв С.Л.

Лукаш С.Л

Караван Євгеній

Україна

ДЮСШ «Молодь» м.Полтава

Ходирєв С.Л.

Лукаш С.Л

Тесленко Олександр

Україна

ДЮСШ «Молодь» м.Полтава

Ходирєв С.Л.

Лукаш С.Л

 

2.Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ПАУЕРЛІФТИНГ

Яремко Сергій

 

Новосанжарська РДЮСШ

Стрюк Ю.М.

Дьяченко Валентин

 

 смт Нові Санжари

Стрюк Ю.М.

ПЛАВАННЯ

Смірнова Аліса

Динамо

Полтавська ДЮСШ №3 з плавання

Скляр О.

Кукальова І.

Кислий Денис

Динамо

Полтавська ДЮСШ №3 з плавання

Скляр О.

Кукальова І.

Смірнова Аліна

Динамо

Полтавська ДЮСШ №3 з плавання

Скляр О.

Кукальова І.

Курченко Антон

Динамо

Полтавська ДЮСШ №3 з плавання

Кукальова І.

Різник Ігор

Динамо

Полтавська ДЮСШ №3 з плавання

Кукальова І.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Валенко Вячеслав

МОН

Решетилівська РДЮСШ районної ради

Мосієнко П.О.

 

Заступник начальник  управління                                                 М.А. Габор

угору ↑