Наказ №1 від 05.01.2015 року

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

 

        05.01.2015                   м. Полтава                                       № 1

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014
№ 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265) Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року № 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за № 1861/24393 та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам

НАКАЗУЮ:

 

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

АВТОМОБІЛЬНИЙ СПОРТ

Сидоренко Олександр

 

Автомобільна федерація України

самостійно

Подоляка Олександр

 

Автомобільна федерація України

самостійно

Подоляка Вадим

 

Автомобільна федерація України

самостійно

Павлов Роман

 

Автомобільна федерація України

самостійно

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Отисько Віталій

«Колос»

Ветзоотехнікум

с. Хомутець

Миргородського р-ну

Отисько С. В.

Хоменко Владислав

«Колос»

Ветзоотехнікум

с. Хомутець

Миргородського р-ну

Отисько С. В.

СУМО

Лемещенко Оксана

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

ім. І. В. Шемякіна

Скирда Т. О.

Кузнецова С. С.

АРМСПОРТ

Гиря Едуард

«Динамо»

м. Полтава

Одінцев В. Д.

Савченко Владислав

«Динамо»

м. Полтава

Одінцев В. Д.

Петренко Лілія

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Письмак А. О.

Ткаченко Василь

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Занько Л. В.

ТХЕКВОНДО (ВТФ)

Ухін Юрій

МОН

ДЮСШ № 2

м. Кременчук

Волторніст І. А.

Калашнюк Владислава

МОН

ДЮСШ № 2

м. Кременчук

Лизун В. М.

Подолян Кирило

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Шамян М. С.

Ступак В. В.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ

Зачепа Богдан

«Україна»

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Радченко О. А.

Данілов Михайло

 

ДЮСШ № 1

м. Комсомольськ

Долинський С. П.

Панібратець Микола

 

ДЮСШ № 1

м. Комсомольськ

Долинський С. П.

ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ ЄДИНОБОРСТВА

Дмитренко Максим

 

ВП ВФ ВСБ

м. Полтава

Бариш О. М.

Козаченко Станіслав

 

ВП ВФ ВСБ

м. Полтава

Бариш О. М.

КІКБОКСИНГ «ВАКО»

Сушич Андрій

 

ДЮСШ № 4

м. Полтава

Коваленко О. В.

Ржаний Максим

 

ДЮСШ № 4

м. Полтава

Коваленко О. В.

Бережний Антон

 

ДЮСШ № 4

м. Полтава

Коваленко О. В.

Патрін Ігор

 

ДЮСШ № 4

м. Полтава

Коваленко О. В.

СПОРТИВНИЙ (ПІШОХІДНИЙ) ТУРИЗМ

Болтобаєв Ярослав

МОН

Полтавський ОЦТКУМ

Криворучко А. В.

Коношенко Вікторія

МОН

Полтавський ОЦТКУМ

Криворучко А. В.

Костюк Богдан

МОН

Полтавський ОЦТКУМ

Криворучко А. В.

Курилех Антон

МОН

Полтавський ОЦТКУМ

Криворучко А. В.

Пузь Дмитро

МОН

Полтавський ОЦТКУМ

Криворучко А. В.

Следь Богдан

МОН

Полтавський ОЦТКУМ

Криворучко А. В.

Оне Ольга-Валентина Золтанівна

МОН

Миргородська міська станція юних туристів

Ошека О. В.

В’юницька Валерія

МОН

ДЮК спортивного орієнтування і туризму «Валтекс»

м. Лубни

Полонський М. М.

ПЛАВАННЯ

Пилипенко Роман

«Інваспорт»

м. Полтава

Яценко В. П.

Остапченко Денис

«Інваспорт»

Полтавська обласна ДЮРСШІ

Калайда І. С.

Старих Сергій

«Інваспорт»

Полтавська обласна ДЮРСШІ

Горностаєва М.С.

ХОРТИНГ

Пшеннік Артем

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Петулько Владислав

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Абрамов Едгар

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Карпук А. М.

Гаврилюк Роман

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Карпук А. М.

Данилейко Юрій

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Зіборов М. Г.

Явтушенко Олег

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Зіборов М. Г.

Бажанюк Дмитро

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Зіборов М. Г.

Гречка Владислав

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Зіборов М. Г.

Люлін Захар

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Синєшев Кирило

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

Свиридов Віктор

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Рукас Олександр

 

Новосанжарська районна ДЮСШ

Стрюк Ю. М.

БОКС

Гела Владислав

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Бараненко С. В.

Гузченко Олексій

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Бараненко С. В.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Сирота Владислав

МОН

ДЮСШ Гребінківської районної ради

Тарасюк О. Ю.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ФУТБОЛ

Зленко Олексій

«Гарт»

м. Червонозаводське

Лохвицького р-ну

Кузьменко В. В.

Лапіга С. В.

Оніщенко Ігор

Заславець Олександр

Хижняк Андрій

Клепач Сергій

Дрога Андрій

Петренко Вячеслав

Вінніченко Олександр

Сорока Вадим

Остапенко Ярослав

Приставка Денис

Порощак Денис

Саєнко Владислав

Босий Михайло

Горобець Максим

Когтєв Максим

Чернишов Олександр

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Снаговський Артур

МОН

Пирятинська ДЮСШ

Горбачов О. В.

Вєлієв Тамірлан

«Україна»

КДЮСШ «Авангард» м. Кременчук

Бугрова Н. С.

ПЛАВАННЯ

Сердюк Ярослав

«Динамо»

Полтавська ДЮСШ № 3 з плавання

Тураєва Н. П.

Яценко О. В.

Хмелевський Богдан

«Динамо»

Полтавська ДЮСШ № 3 з плавання

Яценко О. В.

Сидоренко Юлія

«Динамо»

Полтавська ДЮСШ № 3 з плавання

Яценко О. В.

Вірченко Олексій

«Інваспорт»

м. Полтава

Кречетов О. С.

Гольцев Вячеслав

«Інваспорт»

Полтавська обласна ДЮРСШІ

Калайда І. С.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Додух Ольга

«Колос»

Ветзоотехнікум

с. Хомутець

Миргородського р-ну

Отисько С. В.

Кириленко Юрій

«Колос»

Ветзоотехнікум

с. Хомутець

Миргородського р-ну

Отисько С. В.

Тараненко Євген

«Колос»

Ветзоотехнікум

с. Хомутець

Миргородського р-ну

Отисько С. В.

ВЕЛОСПОРТ

Овчаренко Євгеній

«Спартак»

м. Полтава

Радченко В. А.

Рева Ілля

«Спартак»

м. Полтава

Радченко В. А.

Товстоніжко Станіслав

«Спартак»

м. Полтава

Радченко В. А.

Триньов Денис

«Спартак»

м. Полтава

Радченко В. А.

Булах Богдан

«Спартак»

м. Полтава

Радченко В. А.

ТХЕКВОНДО (ВТФ)

Пироженко Олександр

МОН

ДЮСШ № 2

м. Кременчук

Карелін В. М.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Мельник Владик

«Колос»

Полтавська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України

Ніжніченко Д. О.

ШАХИ

Мартиновський Олексій

 

ПОФШ

Щербов Г. А.

СПОРТИВНИЙ (ПІШОХІДНИЙ) ТУРИЗМ

Чубаренко Інна

МОН

Полтавський ОЦТКУМ

Криворучко А. В.

ХОРТИНГ

Булатов Олексій

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Зіборов М. Г.

Семигал О. М.

Дакало Вадим

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

Семигал О. М.

АРМСПОРТ

Деменко Людмила

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Письмак А. О.

Тищенко Валерія

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Письмак А. О.

Величко Валерія

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Письмак А. О.

Кулик Руслана

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Письмак А. О.

Варич Леся

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Письмак А. О.

Овчаренко Сергій

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Занько Л. В.

Ладна Інна

«Колос»

ЗОГ ПО

ДЮСШ «Колос»

Занько Л. В.

         

 

Заступник начальника управління                                         Габор М. А.

угору ↑