ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

11.06.2014 року               м. Полтава                       № 101

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265) Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року N 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за N 1861/24393 та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам

НАКАЗУЮ:

  1. Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ШАХИ

Василів Станіслав

Україна

Полтавська ОФШ

Яворовський В.О.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Лещенко Олександр

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Чепіжний С.Ю.

Скрипаль Інна

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Чепіжний С.Ю.

АРМСПОРТ

Калашнікова Юлія

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Письмак А.О. Занько Л.В.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Доменчак Зенон(підтвердження)

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А.

Горбатко Олександр(підтвердження)

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А.

Хватов Олександр

Колос

ДЮСШ при Полтавській райраді «Колос»

Мороз О.А.

Кобильченко Сергій

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

Кутрушка Андрій

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

Мороз О.А.

Богомаз Артем

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

Мороз О.А.

Літвінов Ігор

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

Гончаренко Олексій

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

КІКБОКСИНГ (ЗА ВЕРСІЯМИ)

Кубрак Антон(ВРКА)

МОН

Миргородський клуб таїландського боксу

Бужин А.І.

ФУТЗАЛ

Соловей Аліна

 

ДЮСШ

ім. О.Бутовського

 м. Полтава

Лясковська О.А.

Гайдук Владислава

 

ДЮСШ

ім. О.Бутовського

 м. Полтава

Ягодкін С.Г., Лясковська О.А.

Слісенко Анжела

 

ДЮСШ

ім. О.Бутовського

 м. Полтава

Лясковська О.А.

Тиндик Ірина

 

ДЮСШ

ім. О.Бутовського

 м. Полтава

Ягодкін С.Г., Лясковська О.А.

Пасько Тетяна

 

СК Ніка м.Полтава

Лясковська О.А.

Гавриш Ірина

 

ДЮСШ

ім. О.Бутовського

 м. Полтава

Лясковська О.А.

СУМО

Марченко Аліна

МОН

Семенівська ДЮСШ

Марченко В.М.

ХОРТИНГ

Мухін Дмитро

 

МО ВГО «УФХ» в Полтавській обл

Семигал О.М.

 

  1. Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Кузьома Валентина

МОН

ДЮСШ

м. Лубни

Якуба М.В.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

В’юницька Валерія

МОН

СК «ВАЛТЕКС» м.Лубни

Семенюта Г.О.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Гончаренко Олексій

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

Шевченко Олександр

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

СУМО

Чебишева Аліна

МОН

Семенівська ДЮСШ

Марченко В.М.

КІКБОКСИНГ (ЗА ВЕРСІЯМИ)

Чубенко Владислав

 

СК «СіЧ»

м. Лубни

Галич В.В.

АРМСПОРТ

Халява Вадим

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Письмак А.О. Занько Л.В.

Капустін Дмитро

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Занько Л.В.

Размясова Валерія

Колос

ЗОГ ОДЮСШ «Колос»

Письмак А.О.

Козаченко Андрій

Колос

Кобеляцька РОВФСТ «Колос»

Голтвянський В.М.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Булак Артемій

МОН

Литвяківська ЗОШ

Лубенський р-н

Баранов О.А.

Євтушенко Ярослав

МОН

Литвяківська ЗОШ

Лубенський р-н

Баранов О.А.

Костюк Богдан

МОН

Литвяківська ЗОШ

Лубенський р-н

Баранов О.А.

Кумонок Інга

МОН

Литвяківська ЗОШ

Лубенський р-н

Баранов О.А.

Рожко Владислав

МОН

Миргородська станція юних туристів

Ошека О.В.

В’юницька Валерія

МОН

СК «ВАЛТЕКС» м.Лубни

Полонський М.М.

Козаков Андрій

МОН

СК «ВАЛТЕКС» м.Лубни

Полонський М.М.

Лемешко Максим

МОН

Обласний центр ТіКУМ

м. Полтава

Криворучко А.В.

Живило Марина

МОН

Обласний центр ТіКУМ

м. Полтава

Криворучко А.В.

Городчаніна Анастасія

МОН

Обласний центр ТіКУМ

м. Полтава

Криворучко А.В.

Курилех Антон

МОН

Обласний центр ТіКУМ

м. Полтава

Криворучко А.В.

Подорожко Дмитро

МОН

Обласний центр ТіКУМ

м. Полтава

Криворучко А.В.

ШАХИ( ШАХОВІ КОМПОЗИЦІЇ)

Голуб Дмитро

Україна

Полтавська ОФШ

Таранда О.А.

Гарамась Володимир

Україна

Полтавська ОФШ

Щербов Г.А.

Ганжа Юлія(шахові композиції)

Україна

Полтавська ОФШ

Копил В.В.

Бондаренко Владислав

Україна

Полтавська ОФШ

Щербов Г.А.

ФУТЗАЛ

Волкова Альона

 

ДЮСШ

ім. О.Бутовського

 м. Полтава

Лясковська О.А Катулевич О.Ю.

Тарапунець Аліна

 

ДЮСШ

ім. О.Бутовського

 м. Полтава

Лясковська О.А

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Коханич Віолета

 

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Каркачева Е.М. Борисова Н.Є.

 

Заступник начальника  управління                                      М.А. Габор