Наказ №113 від 27.03.2013 "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

 

НАКАЗ

 

27.03. 2013 року                                                              № 113

м. Полтава

Про присвоєння

спортивних розрядів

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 07.04.2006 № 1088 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 4 травня 2006 року за № 518/12392)

 

НАКАЗУЮ:

 

Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ХОТИНГ

Вовкодав Богдан

 

ФХПО

Семигал О.М.

Степаненко Ярослав

 

ФХПО

Семигал О.М.

Іванов Максим

 

ФХПО

Семигал О.М.

КІКБОКСИНГ

Сліпченко Максим(ВАКО)

Динамо

ПОФК ВАКО

Коваленко О.В.

Самойленко Юрій(ВАКО)

Динамо

ПОФК ВАКО

Коваленко О.В.

Кагал Максим(ВПКА)

 

СК «Гермес»

м. Кременчук

Скирта О.С.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Куровська Лейла(Інваспорт)

Інваспорт

ПРЦ «Інваспорт»

Зикова І.С.

Цвень Денис

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Щипець Ю.О.

ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ БАГАТОБОРСТВА

Макаренко Дмитро

 

ПООВФВСБ

Бариш О.М.

ПЛАВАННЯ

Плахотя Оксана

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м. Полтава

Кречетов О.С.

Касьян Богдан

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м. Полтава

Кречетов О.С.

Безуглий Кирило

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м. Полтава

Кречетов О.С.

БОУЛІНГ

Яловега Вадим(Інваспорт)

Інваспорт

Полтавський РЦ «Інваспорт»

Яловега Г.В.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Пивоваренко Валерія

Колос

Полтавська районна ДЮСШ «Колос»

Ільченко В.М.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Чирка Дмитро

МОН

Шишацька ДЮСШ

Зуб О.М.

ШАХИ

Слюсар Володимир

(шахи за листуванням)

 

м. Полтава

самостійно

Яременко Роман

МОН

ДЮСШ м. Миргород

Яворівський В.О.

ТАЕКВОНДО ІТФ

Пижова Дар’я

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак» ім. Л.Бартеньєва

Михайлик О.М.

Мущинська Оксана

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак» ім. Л.Бартеньєва

Михайлик О.М.

Нестерчук Юрій

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак» ім. Л.Бартеньєва

Михайлик О.М.

Власов Євгеній

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак» ім. Л.Бартеньєва

Михайлик О.М.

БОКС

Білошицька Анастасія

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Середницький О.Є.

 

  1. Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

БАДМІНТОН

Арваніді Олексій

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Кочекова С.Г.

 

 

 

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Решетиловський Юрій

Спартак

ДЮСШ №5

м. Полтава

Клименко В.П.

Полтавець Олександра

МОН

Пирятинська ДЮСШ

Горбачев О.В. Іщенко Н.В.

Шейко Олександр

МОН

Пирятинська ДЮСШ

Бахмач А.О.

Яковенко анастасія

МОН

Пирятинська ДЮСШ

Курочка С.В. Прасудін М.В.

ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ БАГАТОБОРСТВА

Грицун Владислав

 

ПООВФВСБ

Бариш О.М.

Головченко Леонід

 

ПООВФВСБ

Бариш О.М.

Тарабан Денис

 

ПООВФВСБ

Бариш О.М.

ПЛАВАННЯ

Майборода Олег

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м. Полтава

Кречетов О.С.

Денисенко Кирило

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м. Полтава

Кречетов О.С.

Коваленко Нікіта

Інваспорт

Полтавська ОДЮРСШІ

Горностаєва М.С.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Олійник Максим

МОН

СЮТ м. Миргород

самостійно

Оне Ольга

МОН

СЮТ м. Миргород

самостійно

Корольов Віталій

МОН

Полтавський ОЦ ТіКУМ

Дрижирук О.М.

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

Олійник Олександр

 

ДЮСШ №1 м. Комсомольськ

Небесний О.М.

 

 

Т.в.о. начальника  управління                                              І.В. Петраш

угору ↑