Наказ №119 від 24.06.2014 року

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

24.06.2014 року       м. Полтава                       № 119

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265) Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року N 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за N 1861/24393 та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Березанець Ігор

«Колос»

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Чумак І.І.

Дем'яненко Анастасія

«Колос»

Полтавська районна ДЮСШ «Колос»

Пономарьов В.В.

Абдулаєв Магомед

«Колос»

Полтавська районна ДЮСШ «Колос»

Пономарьов В.В.

БОКС

Гончар Богдан

 

Кременчуцька СДЮШОР з боксу

Бражник В.П.

ПЛАВАННЯ

Шахман Ярослав

МОН

Комсомольська ДЮСШ №2

Панесов В.С.

ВОЛЕЙБОЛ

Ткаченко Сергій

 

Полтавська СДЮШОР №2

Офат А.І.

Чорнуха Артур

 

Полтавська СДЮШОР №2

Офат А.І.

Півень Артем

 

Полтавська СДЮШОР №2

Офат А.І.

Ведашенко Максим

 

Полтавська СЛЮШОР №2

Офат А.І.

Остапенко Володимир

 

Полтавська СДЮШОР №2

Офат А.І.

Хлівенко Станіслав

 

Полтавська СДЮШОР №2

Офат А.І.

Помпе Віталій

 

Полтавська СДЮШОР №2

Офат А.І.

Крайник Данііл

 

Полтавська СДЮШОР №2

Офат А.І.

Оніпко Богдан

 

Полтавська СДЮШОР №2

Офат А.І.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Баранюк Анастасія

«Спартак»

Кременчуцька КДЮСШ «Спартак»

Солодовникова Н.П.

Чернишова М.М.

Нефедович Аріна

«Спартак»

Кременчуцька КДЮСШ «Спартак»

Солодовникова Н.П.

Чернишова М.М.

Тромбач Діана

«Спартак»

Кременчуцька КДЮСШ «Спартак»

Солодовникова Н.П.

Чернишова М.М.

Ковальчук Діана

«Спартак»

Кременчуцька КДЮСШ «Спартак»

Солодовникова Н.П.

Чернишова М.М.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Маліновський Євген

«Спартак»

Полтавська ДЮСШ №1

Клименко В.П.

Решетиловський Юрій

«Спартак»

Полтавська ДЮСШ №1

Клименко В.П

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Скляренко Юрій

МОН

ДЮСШ м. Хорол

Тимошенко В.А.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Маленко Юлія

«Колос»

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Ніжніченко Д.О.

Богиня Юлія

«Колос»

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Ніжніченко Д.О.

Кіблицький Єгор

«Колос»

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Ніжніченко Д.О.

ДЗЮДО

Яценко Максим

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії»

Алімкін В.А.

Кішінець В.М.

ТХЕКВОНДО

М'яло Анна

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Рябцева Дар'я

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Шамян М.С.

Діденко Антон

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Мисник Олег

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Полюхович Дмитро

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Терещенко Тетяна

«Україна»

Полтавська ДЮСШ

«Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Луб'янецька Дар'я

«Україна»

Полтавська ДЮСШ

«Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Петрушка Дар'я

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Шамян М.С.

АРМСПОРТ

Мантика Роман

Колос

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Письмак А.О.

Шуліка Марина (підтвердження)

Колос

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Письмак А.О.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

ПЛАВАННЯ

Лук'яненко Владислав

МОН

Комсомольська ДЮСШ №2

Савельєва Г.О.

Стокоз О.В.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Ялисоветська Ярослава

«Спартак»

Кременчуцька КДЮСШ «Спартак»

Солодовникова Н.П.

Чернишова М.М.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Сулейманов Ельшан

 

Полтавська ДЮСШ №1

Клименко В.П

Кравченко Катерина

 

Полтавська ДЮСШ №1

Клименко В.П

Золотар Ольга

 

Полтавська ДЮСШ №1

Клименко В.П

Кобилка Марина

 

Полтавська ДЮСШ №1

Клименко В.П

ПАУЕРЛІФТИНГ

Сулятицький Олесь

«Колос»

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Ніжніченко Д.О.

Сініцин Олексій

«Колос»

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Ніжніченко Д.О.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Бабельник Олександр

«Україна»

Кременчуцька КДЮСШ «Авангард»

Зубенко А.С.

ТХЕКВІОНДО

Петрашенко Альона

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

Лисанець Владислав

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю.І.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Бабаєв Аміль

«Колос»

Полтавська районна ДЮСШ «Колос»

Пономарьов В.В.

АРМСПОРТ

Парагіна Вікторія

Колос

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Письмак А.О.

Петренко Лілія

Колос

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Письмак А.О.

Бердник Тетяна

Колос

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Письмак А.О.

 

Заступник начальника  управління                                      М.А. Габор

угору ↑