Наказ №119 від 27.03.2015 р. „Про присвоєння спортивних розрядів”

Версія для друку

 

                                                                                             

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

 

      27.03.2015                        м. Полтава                                    № 119

 

Про присвоєння спортивних розрядів

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014 року № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265) Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України       від 11 жовтня 2013 року № 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  04 листопада 2013 року за № 1861/24393 та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам

НАКАЗУЮ:

 

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ДЗЮДО

Шабельник Віра

 

СДЮСШ з дзюдо

м. Кременчук

Середа В. В.

Волошин В. А.

Середа А. В.

Куценко Володимир

 

ДЮСШ № 1

м. Комсомольськ

 

Горяшин І. Ф.

 

ПАУЕРЛІФТИНГ

Чернявський Юрій

 

,,Колос”

м. Кобеляки

самостійно

 

ПЛАВАННЯ

Кореньков Єгор

,,Україна”

м. Кременчук

Колісник О. А.

Гончар Микита

,,Динамо”

ПДЮСШ № 3

з плавання

Яценко В. П.

Яценко О. В.

Магеря Валєрія

,,Динамо”

ПДЮСШ № 3

з плавання

Кукальова І. В.

Тураєва Н. П.

Шевченко Владислав

МОН

ДЮСШ № 2

м. Комсомольськ

Стокоз О. В.

Савельєва Г. О.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Ксьонз Віталій

(підтвердження)

,,Україна”

ДЮСШ ,,Авангард” ім. І. Шемякіна

Журавель В. І.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Сіняєва Анна

,,Колос”

Полтавська районна

ДЮСШ ,,Колос”

Ільченко В. М.

Барган Крістіна

,,Колос”

Полтавська районна

ДЮСШ ,,Колос”

Пономарьов В. В.

АРМСПОРТ

Матяш Денис

,,Динамо”

м. Полтава

Одінцев В. Д.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Простак Роман

,,Колос”

ПО ДЮСШ ,,Колос”

Чепіжний С. Ю.

Шайдова Катерина

МОН

ДЮСШ № 1

м. Кременчук

Козлова В. М.

ДЗЮДО

Максимович Тамара

,,Динамо”

КЗ ДЮСШ

,,Олімпійські надії”

Касимова Л. І.

ПЛАВАННЯ

Рибак Валерія

,,Динамо”

ПДЮСШ № 3

з плавання

Кукальова І. В.

Михайлова Т. М.

Смолянов Євгеній

,,Динамо”

ПДЮСШ № 3

з плавання

Кукальова І. В.

Тугай Валерія

,,Динамо”

ПДЮСШ № 3

з плавання

Кукальова І. В.

Пилипенко Роман

,,Динамо”

ПДЮСШ № 3

з плавання

Яценко В. П.

Яценко О. В.

Горбань Микола

 

ДЮСШ № 2

м. Комсомольськ

Стокоз О. В.

Савельєва Г. О.

 

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Матрахов Ігор

,,Україна”

ДЮСШ ,,Авангард” ім. І. Шемякіна

 

Журавель В. І.

 

СУМО

Михальчук Юлія

,,Україна”

ДЮСШ ,,Авангард” ім. І. Шемякіна

Кузнецова С. С.

Скирда Т. О.

Стрижак Анна

,,Україна”

ДЮСШ ,,Авангард” ім. І. Шемякіна

Кузнецова С. С.

Скирда Т. О.

Одринський Владислав

,,Україна”

ДЮСШ ,,Авангард” ім. І. Шемякіна

Кузнецова С. С.

Скирда Т. О.

Федюн Владислав

,,Україна”

ДЮСШ ,,Авангард” ім. І. Шемякіна

Кузнецова С. С.

Скирда Т. О.

Зеленський Дмитро

,,Україна”

ДЮСШ ,,Авангард” ім. І. Шемякіна

Кузнецова С. С.

Скирда Т. О.

Лісманова Ліна

,,Україна”

ДЮСШ ,,Авангард” ім. І. Шемякіна

Кузнецова С. С.

Скирда Т. О.

Упатов Євгеній

,,Україна”

ДЮСШ ,,Авангард” ім. І. Шемякіна

Кузнецова С. С.

Скирда Т. О.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Іванченко Аліна

,,Колос”

Полтавська районна

ДЮСШ ,,Колос”

Ільченко В. М.

Дибиляк Микола

,,Колос”

Полтавська районна

ДЮСШ ,,Колос”

Пономарьов В. В.

Начальник управління                                                         О.В.Пєшков 

угору ↑