Наказ №149 від 25.07.2014 року

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

25.07.2014 року        м. Полтава                       № 149

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265) Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року N 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за N 1861/24393 та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ТЕНІС

Волевач Валерія

 

Комсомольська ДЮСШ № 1

Снурніков І. І.

БОКС

Тарасов Андрій

 

Комсомольська ДЮСШ № 1

Чирочка В. В.

Середницький О. Є.

Осіпов Іван

 

Комсомольська ДЮСШ № 1

Чирочка В. В.

Середницький О. Є.

ДЗЮДО

Ткаченко Яків

 

Комсомольська ДЮСШ № 1

Горяшин І. Ф.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Ханчевський Ярослав (підтвердження)

«Україна»

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Ханчевський Ю.М.

Амельченя Ігор (підтвердження)

«Україна»

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Ханчевський Ю.М.

Манюк Ілля

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Полівара В. Д.

Кошерь Єгор

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Полівара В. Д.

Гордієнко Даніїл (підтвердження)

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Полівара В. Д.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

Визір Павло

«Колос»

 

Полтавська ОДЮСШ «Колос»

Чумак І. І.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Євтушенко Анастасія

 

Полтавська ДЮСШ № 4

Круглікова Н.Л.

Локоцька Вікторая

 

Полтавська ДЮСШ № 4

Круглікова Н.Л.

Буневич Анастасія

 

Полтавська ДЮСШ № 4

Круглікова Н.Л.

ТАЙСЬКИЙ БОКС МУЕЙ ТАЙ

Магденко Богдана

 

СК з тайського боксу

м. Миргород

Бужин А.І.

ТХЕКВОНДО (ВТФ)

Донець Андрій

 

Кременчуцька ДЮСШ № 2

Волторніст І. А.

Кареліна Дар’я

 

Кременчуцька ДЮСШ № 2

Карелін В. М.

Мущинська Оксана (підтвердження)

«Спартак»

Полтавська ОКДЮСШ «Спартак»

ім. Л. Бартеньєва

Михайлик О. М.

Нестерчук Юрій (підтвердження)

«Спартак»

Полтавська ОКДЮСШ «Спартак»

ім. Л. Бартеньєва

Михайлик О. М.

ГАНДБОЛ

Качура Артем

 

м.Полтава

Нестеровський О.В.

Занімонець Андрій

 

м.Полтава

Нестеровський О.В.

Занімонець Віталій

 

м.Полтава

Нестеровський О.В.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

ПАУЕРЛІФТИНГ

Майборода Владислав

«Україна»

 

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Папко Г. І.

Славич Василь

«Україна»

 

Полтавська ДЮСШ «Юність-1»

Папко Г. І.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Дем’янов Олег

«Україна»

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Ханчевський Ю.М.

Кривий Юрій

«Україна»

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Печенкіна Т. В.

Смірнов Максим

«Україна»

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Печенкіна Т. В.

Погорєлов Ілля

«Україна»

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Підклада О. В.

Манюк Олександра

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Кравцов М. Д.

Саблін Д. А.

Толмачова Тетяна (підтвердження)

«Україна»

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Печенкіна Т. В.

Урюмцева Анастасія (підтвердження)

«Україна»

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Печенкіна Т. В.

Бихкало Михайло (підтвердження)

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Полівара В. Д.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Теницька Єлизавета

 

Полтавська ДЮСШ № 4

Круглікова Н.Л.

Дендеря Єлизавета

 

Полтавська ДЮСШ № 4

Круглікова Н.Л.

Буланова Софія

 

Полтавська ДЮСШ № 4

Круглікова Н.Л.

Пушкаренко Тетяна

 

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Смірнова І. В.

Головач Н. В.

Єзепчик Анастасія

 

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Смірнова І. В.

Головач Н. В.

Кіптіла Римма

 

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Смірнова І. В.

Головач Н. В.

Кудіярова Карина

 

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Смірнова І. В.

Борисова Н. Є.

Макаренко Поліна

 

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Смірнова І. В.

Селезньова А. В.

ТХЕКВОНДО (ІТФ)

Савченко Олег

«Спартак»

Полтавська ОКДЮСШ «Спартак»

ім. Л. Бартеньєва

Михайлик О. М.

Мар’єнко Віталій

«Спартак»

Полтавська ОКДЮСШ «Спартак»

ім. Л. Бартеньєва

Михайлик О. М.

Шабалтій Анна

«Спартак»

Полтавська ОКДЮСШ «Спартак»

ім. Л. Бартеньєва

Михайлик О. М.

Грицай Вероніка

«Спартак»

Полтавська ОКДЮСШ «Спартак»

ім. Л. Бартеньєва

Михайлик О. М.

 

Заступник начальника  управління                                      М.А. Габор

угору ↑