Наказ №165 від 16.04.2015 р. „Про присвоєння спортивних розрядів”

Версія для друку

                                                                                                

 

 

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

        

 16.04.2015 року                               м. Полтава                             № 165

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265)

 

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Коп’як Олександр

ДЮКСОТ Валтекс

смт Решетилівка

Мосієнко П.О.

ЧЕРЛІДЕНГ

Сільченко Вероніка

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Синиця С.В. Синиця Т.О.

Черниш Анастасія

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Гончарова Анастасія

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Гончарова Анна

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Говорова Маргарита

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Гринь Софія

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Ворона Софія

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Гресь Вероника

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Осауленко Марта

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Супруненко Юлія

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Синиця С.В. Синиця Т.О.

Панасенко Олександра

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Синиця Т.О.

В’яла Олеся

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Синиця Т.О.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Носков Олексій

Україна

м. Полтава

Табакін А.І.

Гаджимагомедов Магомед

 

БК Чемпіон

м. Лубни

Слинько В.В.

Цимбаленко Олександр

 

ДЮСШ м. Лубни

Товкач Р.В.

Шаменков Владислав

Україна

м. Полтава

Табакін А.І.

Бредун Ярослав

Україна

м. Полтава

Табакін А.І.

Головський Вадим

Україна

м. Полтава

Табакін А.І.

Тесленко Артем

Україна

м. Полтава

Табакін А.І.

Збарський Дмитро

Україна

м. Полтава

Табакін А.І.

Филь Марина

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Чумак І.І.

Визір Тетяна

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Чумак І.І.

Заволока Марія

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Зінченко В.В.

Гусар Юлія

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Зінченко В.В.

Продан Кристина

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Зінченко В.В.

Фурман Тарас

Україна

ДЮСШ Авангард

м. Полтава

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

Таракан Дмитро

Україна

ДЮСШ Авангард

м. Полтава

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

ТАЕКВОН-ДО ІТФ

Комашко Максим

Спартак

м. Полтава

Михайлик О.М.

Мущинська Оксана(підтвердження)

Спартак

м. Полтава

Михайлик О.М.

КІОКУШИН КАРАТЕ

Коваль Дмитро

ПМК «БАНЗАЙ»

м. Полтава

Богодистий М.І.

Перепелиця Артур

ПМК «БАНЗАЙ»

м. Полтава

Богодистий М.І.

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

Губар Олександр

ДМСК кіокушинкай карате

м. Гадяч

Прядка В.С.

Пилипенко Артем

 

м. Лохвиця

Прядка В.С.

Бугай Володимир

 

м. Лохвиця

Прядка В.С.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Бодня Едуард

Колос

смт Решетилівка

Славко В.В.

Шолудько Максим

Колос

смт Решетилівка

Славко В.В.

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

Черкаський Тарас

Колос

ДЮСШ ім.

О. Бутовського

Неводнича О.П.

ТРАДИЦІЙНЕ КАРАТЕ

Волобуев Дмитро

 

м. Полтава

Габор М.А.

Постернак Сергій

 

м. Полтава

Габор М.А.

Довбня Олексій

 

м. Кременчук

Постернак С.П.

Мітченок Денис

 

м. Полтава

Постернак С.П.

Габор Микола

 

м. Полтава

Габор М.А.

Галич Василь

 

м. Лубни

самостійно

Остапко Ірина

 

м. Лубни

Галич В.В.

Савін Олександр

 

м. Хорол

самостійно

Крат Максим

 

м. Хорол

Савін О.К.

ДЗЮДО

Курбанов Фарід

 

Кременчуцька МСДЮСШ з дзюдо

Середа В.А. Волошин В.В. Лихошерста Н.В.

Паськевич Владислав

 

Кременчуцька МСДЮСШ з дзюдо

Лихошерста Н.В.         Середа В.А. Волошин В.В.

Базаєв Тамерлан

 

Кременчуцька МСДЮСШ з дзюдо

Волошин В.В. Середа В.А. Лихошерста Н.В.

Кирпенко Микола

 

Кременчуцька МСДЮСШ з дзюдо

Середа В.А. Лихошерста Н.В.              Волошин В.В.

Куценко Володимир

 

ДЮСШ №1 м. Комсомольськ

Горяшин І.Ф.

Рубан Євгеній

 

ДЮСШ №1 м. Комсомольськ

Горяшин І.Ф.

СУМО

Михальчук Юлія

Україна

м. Полтава

Кузнецова С.С.

Скирда Т.О.

Стрижак Анна

Україна

м. Полтава

Кузнецова С.С.

Скирда Т.О.

Симоненко Валерія

МОН

Лубенський р-н

Кривошея С.Д.

Дяченко Ірина

МОН

Лубенський р-н

Кривошея С.Д.

Ханенко Ірина

МОН

Лубенський р-н

Кривошея С.Д.

КІКБОКСИНГ ТА ЙОГО ВЕРСІЇ

Червоненко Роман

 

м. Полтава

Абдулаєв З.

Артамонов Едуард

 

м. Полтава

Кривуша Р.О. Голобородько М.О.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Макаренко Поліна

 

м. Кременчук

Смірнова І.В.

Селезньова А.В.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Бугаєнко Святослав

Інваспорт

ДЮРСШІ

Карпов В.В.

Карбан Максим

 

СК ПНТУ ім.

 Ю. Кондратюка

Гордієнко Ю.В.

Гордієнко О.В.

Неня Роман

 

СК ПНТУ ім.

 Ю. Кондратюка

Гордієнко Ю.В.

Гордієнко О.В.

Бецун Владислав

 

СК ПНТУ ім.

 Ю. Кондратюка

Гордієнко Ю.В.

Гордієнко О.В.

Корнієнко Денис

 

СК ПНТУ ім.

 Ю. Кондратюка

Гордієнко О.В.

АРМСПОРТ

Кулик Руслана

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Письмак А.О.

Деменко Ліна

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Письмак А.О.

ТХЕКВОНДО ВТФ

Швидкий Владислав

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Нечитайло А.С.

Щербак Євген

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Шавиро Ю.І.

Конденко Ірина

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Шавиро Ю.І.

Шелудько Владислав

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Шавиро Ю.І.

Маркітан Олександр

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Шавиро Ю.І.

Боярин Вадим

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Шавиро Ю.І.

ТАЕКВОН-ДО ІТФ

Бурлай Олександр

Спартак

м. Полтава

Михайлик О.М.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

ЧЕРЛІДЕНГ

 

Тур Аліна

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Пащенко Катерина

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Мочалова Жанна

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

Лаліашвілі Аліна

ГОПОФЧГПСК

м. Полтава

Горошко М.С. Синиця С.В.

ТХЕКВОНДО ВТФ

 

Ляшкевич Олександр

Україна

Федерація тхеквондо (ВТФ)м. Полтава

Шавиро Ю.І.

Коваленко Валерій

Україна

Федерація тхеквондо (ВТФ)м. Полтава

Шавиро Ю.І.

Коваленко Георгій

Україна

Федерація тхеквондо (ВТФ)м. Полтава

Шавиро Ю.І.

Панчишин Андрій

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Шавиро Ю.І.

Луговець Юрій

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Шавиро Ю.І.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

 

Коваленко Діана

 

м. Кременчук

Борисова Н.Є.

Костенко Катерина

 

м. Кременчук

Борисова Н.Є.

Магамадова Мадіна

 

м. Кременчук

Борисова Н.Є.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

 

Тихонюк Дмитро

Україна

м. Полтава

Табакін А.І.

Падалка Вадим

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Чумак І.І.

Курилко Дмитро

Україна

ДЮСШ Авангард

м. Полтава

Табакін А.І.

Рижмань Михайло

Україна

ДЮСШ Авангард

м. Полтава

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

Пасічніченко Денис

Україна

ДЮСШ Авангард

м. Полтава

Табакін А.І.

Сідоров Антон

Україна

ДЮСШ Авангард

м. Полтава

Табакін А.І.

Коваленко Катерина

Колос

Миргородська РО Колос

Кваша О.В.

Якимович Кристина

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Зінченко В.В.

Криворучко Анастасія

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Зінченко В.В.

Осауленко Олександр

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Дігоров О.І.

Лаврушко Олександр

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Дігоров О.І.

Макарова Олена

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Зінченко В.В.

Криворучко Руслана

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Зінченко В.В.

Височин Альона

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Зінченко В.В.

Жданова Дар’я

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Зінченко В.В.

Аладочкін Антон

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Пономарьов В.В.

Чувальський Сергій

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Пономарьов В.В.

Ісмаілов Арсен

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Пономарьов В.В.

ПАУЕРЛІФТИНГ

 

Бражнік Дарія

 

СК ПНТУ ім.

 Ю. Кондратюка

Вовченко В.С.

Гордієнко О.В.

БОКС

 

Лесик Ярослав

 

Лохвицький р-н

Оніщенко О.О.

ГАНДБОЛ

 

Хмельницький Артем

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Нестеровський О.В.

Кривошей Микола

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Горський О.Ж.

Піхуля Олександр

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Горський О.Ж.

Абрамов Андрій

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Горський О.Ж.

Шевеля Денис

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Горський О.Ж.

Аксьонов Ігор

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Нестеровський О.В.

Мухін Денис

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Горський О.Ж.

Нестеренко Вячеслав

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Горський О.Ж.

Павлюков Михайло

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Горський О.Ж.

Свириденко Владислав

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Горський О.Ж.

Голяник Ігор

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Нестеровський О.В.

Кальченко Артем

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Нестеровський О.В.

Васюха Олександр

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Нестеровський О.В.

Ганноха Роман

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Нестеровський О.В.

ВОЛЕЙБОЛ

 

Ткаченко Катерина

 

ДЮСШ м. Лубни

Тягній Ю.М.

 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

 

Кривчун Євген

Колос

ДЮСШ ім.

 О. Бутовського

Мілько Ю.О.

КАцюба Всеволод

Колос

ДЮСШ ім.

 О. Бутовського

Неводнича О.П.

АРМСПОРТ

Скубій Сніжана

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Письмак А.О.

Першин Ростислав

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Занько Л.В.

 

 

 

Начальника  управління                                            О.В. Пєшков

угору ↑