ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

 

     26.08.2014                                   м. Полтава                                      № 168

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014
№ 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265) Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року № 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за № 1861/24393 та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам

НАКАЗУЮ:

1.                  Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Незаможня Тетяна

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Мацапура О. Н.

Павловський Олексій

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Мацапура О. Н.

Колодяжний Сергій

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Полівара В. Д.

Чернявський Ростислав

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Полівара В. Д

Дігтяр Владислав

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Камерилов О. Є.

Колбасюк Т. В.

Береза Анастасія (підтвердження)

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Береза С. О.

Дугар Максим

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Цимбал І. М.

 

Довжик Дмитро

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Цимбал І. М.

Рябіко Михайло

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Сазонов В. І.

Інкол Антон

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Сазонов В. І.

Губарь Геннадій

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Підклада О. В.

Шпак Дмитро (підтвердження)

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Ханчевський  Ю. М.

Александров Денис (підтвердження)

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Підклада О. В.

Кузьома Юлія

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Печенкіна Т. В.

Сайфутдінова Влада

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Городнюк Н. А.

Писаренко Катерина

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Городнюк Н. А.

Плескач Антон

«Колос»

ДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С.

Хоменко С.

Бордюг Валерія

«Колос»

ДЮСШ «Олімпійські надії»

Хоменко С. В.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Корсун Ольга

«Колос»

Полтавська

ДЮСШ № 1

Омельяненко В. М.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Огурцов Ярослав

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Казарян С. А.

Компанієць Максим

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Казарян С. А.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Остапчук Євген (підтвердження)

«Колос»

Полтавська районна ДЮСШ «Колос»

Мороз О. А.

Сушко Ярослав (підтвердження)

«Колос»

Полтавська районна ДЮСШ «Колос»

Мороз О. А.

МУЕЙ-ТАЙ WMF

Галич Василь

 

СК «Січ»

м. Лубни

Галич В. В.

РАКЕТОМОДЕЛЬНИЙ СПОРТ

Синєлиций Олександр

ТСОУ

м. Полтава

самостійний

ШАХИ

Василів Станіслав

«Україна»

Полтавська обласна федерація шахів

Соловчук О. В.

Андрущенко Анатолій

«Колос»

Полтавська обласна федерація шахів

Щербов І. А.

БОКС

Павловський Євгеній

 

Комсомольська ДЮСШ № 1

Середницький О. Є.

Чирочка В. В.

Погребняк Олександр

МОН

ДЮСШ «Олімпійські надії»

Скрипнік О. С.

АРМСПОРТ

Деменко Ліна

«Колос»

ЗОГ ПО ДЮСШ «Колос»

Письмак А. О.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Балтінісов Андрій (підтвердження)

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Мацапура О. Н.

Іванченко Марія (підтвердження)

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Городнюк Н. А.

Погудін Андрій

«Україна»

Комсомольська ДЮСШ № 3

Мацапура О. Н.

Гетьман Євгеній

МОН

Кремечуцька ДЮСШ № 1

Кравцов М. Д.

Мотієнко Анатолій

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Кравцов М. Д.

Коропов Данило

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Полівара М. Д.

Висоцька Наталія

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Цимбал І. М.

Кісільов Денис

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Цимбал І. М.

Козинець Анастасія

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Цимбал І. М.

Козинець Дар’я

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Цимбал І. М.

Запорожець Антон

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і ка

Акімов Ф.

Повар Микола

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Цимбал І. М.

Файрушин Іван

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Цимбал І. М.

Москаленко Анна

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Кічасов С. О.

Цимбал І. М.

Ібадова Севиля

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Береза С. О.

Буликан Анастасія

«Україна»

Полтавська ДЮСШ з веслування на байдарках і каное

Береза С. О

Таранішена Вікторія

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Городнюк Н. А.

Кучеренко Христина

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Печенкіна Т. В.

Жук Володимир

 

Комсомольська ДЮСШ № 3

Городнюк Н. А.

Трощак Дар’я

«Колос»

ДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С.

Хоменко С.

Конь Олександр

«Колос»

ДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С.

Кострома Т.

Штепа Дем’ян

«Колос»

ДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С.

Кострома Т.

Решетов Владислав (підтвердження)

«Колос»

ДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С.

Хоменко С.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Озірний Матвій

«Спартак»

Полтавська

ДЮСШ № 1

Клименко В. П.

Мартиненко Ірина

Інваспорт

Полтавська обласна ДЮРСШІ

Циганко Л. Г.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Штанько Олександра

 

Полтавська

ДЮСШ № 4

Мілевська Г. Й.

Клен Ольга

 

Полтавська

ДЮСШ № 4

Мілевська Г. Й.

Павлюченко Анастасія

 

Полтавська

ДЮСШ № 4

Мілевська Г. Й.

Солоха Анна

 

Полтавська

ДЮСШ № 4

Мілевська Г. Й.

Вовк Аміна

 

Полтавська

ДЮСШ № 4

Мілевська Г. Й.

ПЛАВАННЯ

Кореньков Єгор

«Україна»

ГО СК «Нафтохімік»

Колісник О. А.

ШАХИ

Доля Олександр

«Україна»

Полтавська ДЮСШ
«Юність-1»

Ганська О. Є.

Дзюбан Олексій

«Україна»

Полтавська ДЮСШ
«Юність-1»

Ганська О. Є.

Починок Юлія

«Україна»

Полтавська ДЮСШ
«Юність-1»

Ганська О. Є.

Мацицька Єлізавета

«Україна»

Полтавська ДЮСШ
«Юність-1»

Ганська О. Є.

Аксюк Валентин

«Україна»

Полтавська ДЮСШ
«Юність-1»

Ганська О. Є.

Медушівська Карина

«Україна»

Полтавська ДЮСШ
«Юність-1»

Ганська О. Є.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Шихалієв Рустам

 

Полтавська ДЮСШ № 4

Макаренко С. Ю.

Пономарьов В. В.

Адарченко Микита

 

Полтавська ДЮСШ № 4

Макаренко С. Ю.

Пономарьов В. В.

ГАНДБОЛ

Нос Валентин

 

Зіньківська СДЮШОР

Трикоз Т. О.

Фесун В. П.

Коваленко Ігор

 

Зіньківська СДЮШОР

Трикоз Т. О.

Фесун В. П.

Салашний Тарас

 

Зіньківська СДЮШОР

Трикоз Т. О.

Фесун В. П.

Курмаз Дмитро

 

Зіньківська СДЮШОР

Трикоз Т. О.

Фесун В. П.

Горбатенко Сергій

 

Зіньківська СДЮШОР

Трикоз Т. О.

Фесун В. П.

Квачко Дмитро

 

Зіньківська СДЮШОР

Трикоз Т. О.

Фесун В. П.

Передерій Єгор

 

Зіньківська СДЮШОР

Трикоз Т. О.

Фесун В. П.

Макуха Богдан

 

Зіньківська СДЮШОР

Трикоз Т. О.

Фесун В. П.

Басараб Богдан

 

Зіньківська СДЮШОР

Хорольський   С. М.

Деркач Антон

 

Зіньківська СДЮШОР

Хорольський   С. М.

Хорошун Максим

 

Зіньківська СДЮШОР

Хорольський  С. М.

Лейко Дмитро

 

Зіньківська СДЮШОР

Хорольський    С. М.

Кулібаба Олег

 

Зіньківська СДЮШОР

Хорольський   С. М.

БОКС

Онищенко Владислав

МОН

ДЮСШ «Олімпійські надії»

Скрипнік О. С.

ВОЛЕЙБОЛ

Романюк Ярослава

 

Полтавська СДЮШОР №2

Котляренко А. С.

Дабека Марина

 

Полтавська СДЮШОР №2

Котляренко А. С.

Соляник Карина

 

Полтавська СДЮШОР №2

Котляренко А. С.

Боднар Єлизавета

 

Полтавська СДЮШОР №2

Котляренко А. С.

Юхименко Софія

 

Полтавська СДЮШОР №2

Котляренко А. С.

Морозова Вікторія

 

Полтавська СДЮШОР №2

Котляренко А. С.

Савенко Анастасія

 

Полтавська СДЮШОР №2

Проценко Н. В.

БАСКЕТБОЛ

Поліщук Ірина

 

Полтавська СДЮШОР №2

Ніщіменко А. П.

Ярошенко Валерія

 

Полтавська СДЮШОР №2

Ніщіменко А. П.

Білоконь Вікторія

 

Полтавська СДЮШОР №2

Ніщіменко А. П.

Матюшко Єлизавета

 

Полтавська СДЮШОР №2

Ніщіменко А. П.

Ковальова Анна

 

Полтавська СДЮШОР №2

Ніщіменко А. П.

Курочка Марина

 

Полтавська СДЮШОР №2

Ніщіменко А. П.

Костенко Ольга

 

Полтавська СДЮШОР №2

Ніщіменко А. П.

         

 

 

 

Заступник начальника  управління                                      Габор М. А.