Наказ №170 від 24.04.2013 "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

 

НАКАЗ

 

24.04. 2013 року                                                              № 170

м. Полтава

 

Про присвоєння

спортивних розрядів

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 106/22638)

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ТРИАТЛОН

Пилипенко Віталій

Колос

ОДЮСШ «Олімпійські надії» м.Полтава

Калініченко П.С.

Кречетов О.С., Гетьман І.Р. Стариченко В.А.

АРМСПОРТ

Лобова Альона

Колос

ОДЮСШ «Колос»

м. Полтава

Олійник С.М.

СПОРТИВНІ ТАНЦІ

Калюжний Віталій

СГОСТУ

ТСК «Альянс»

м. Полтава

Жиров О.А. Портаненко С. Яременко І.

Решетилова Дарина

СГОСТУ

ТСК «Альянс»

м. Полтава

Жиров О.А. Портаненко С. Яременко І.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Петренко Олександр

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Пономарьов В.В.

Онищенко Віталій

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Макаренко С.Ю.

Логвиненко Іван

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І. Шемякіна

 м. Полтава

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

Плішко Олександр

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І. Шемякіна

 м. Полтава

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

Долідзе Алфес

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І. Шемякіна

 м. Полтава

Блащак І.Ф.

Кривошея С.Д.

Петруня Владислав

Україна

 

Табакін А.І.

ДЗЮДО

Микуця Дмитро

Динамо

ОДЮСШ «Олімпійські надії» м. Полтава

Пилипенко В.О. Касимова Л.І. Пилипенко О.О.

БОКС

Дігтяр Ян

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Приходько В.А.

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

Максименко Наталія

Колос

ДЮСШ

ім. О.Бутовського

Неводнича О.П.

Максименко Олександра

Колос

ДЮСШ

ім. О.Бутовського

Неводнича О.П.

БАДМІНТОН

Кочекова Єлизавета

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Кочекова С.Г.

КІКБОКСИНГ

Ликов Валентин(версія ВАКО)

МОН

Хорольська районна ДЮСШ

Савін О.К.

Галич Василь

(версія ВПКА)

 

м. Лубни

Галич В.В.

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

Май Іван

МОН

м. Полтава

Кельбін В.В.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Лещенко Олександр

Колос

ПОДЮСШ «Колос»

Чепіжний С.Ю.

Устенко Марина

Колос

ПОДЮСШ «Колос»

Чепіжний С.Ю.

СУМО

Куриленко Марія

МОН

Лубенська ДЮСШ

Кривошея С.Д.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Величко Василь

Колос

ПОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

 

  1. Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Слюсар Володимир

МОН

СК «Валтекс»

м. Лубни

Семенюта Г.О.

Марченко Руслан

МОН

СК «Валтекс»

м. Лубни

Пицун А.В. Семенюта Г.О.

КІКБОКСИНГ

Васюк Єдуард(версія ВАКО

МОН

Хорольська ДЮСШ

Савін О.К.

Барило Дмитро(версія ВАКО)

МОН

Хорольська ДЮСШ

Савін О.К.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Симоненко Сергій

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І. Шемякіна

 м. Полтава

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

Хароченко Антон

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І. Шемякіна

 м. Полтава

Табакін А.І.

Тесленко Артем

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І. Шемякіна

 м. Полтава

Табакін А.І.

Харченко Сергій

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І. Шемякіна

 м. Полтава

Табакін А.І.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Кабушка Ярослав

Колос

ПОДЮСШ «Колос»

Чепіжний С.Ю.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Браткевич Артем

Колос

ПОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

Юрченко Олександр

Колос

ДЮСШ

ім. О. Бутовського

Дорош С.П.

АРМСПОРТ

Огієнко Андрій

Колос

ОДЮСШ «Колос»

Олійник С.М.

Дергунов Олександр

Колос

ОДЮСШ «Колос»

Левченко М.В. Письмак А.О.

Бабенко Оксана

Колос

ОДЮСШ «Колос»

Левченко М.В. Письмак А.О.

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

Москаленко Катерина

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Колісник В.І.

Щербань Анна

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Колісник В.І.

Дубровець Аліна

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Дроцька Л.А. Полевой О.В.

Клімова Анна-Анастасія

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Дроцька Л.А. Полевой О.В.

Мельник Катерина

Динамо

ДЮСШ №1

м Полтава

Дроцька Л.А. Полевой О.В.

 

 

Т.в.о. начальника  управління                                              І.В. Петраш

угору ↑