Наказ №202 від 02.06.2015 р. „Про присвоєння спортивних розрядів”

Версія для друку

 

                                                                                                

 

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

        

                                      02.06.2015 року                               м. Полтава                             № 202

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265)

 

НАКАЗУЮ:

1.     Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Козирь Аліса

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

Буланова Софія

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

Панкратьєва Вероніка

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

Костенко Валерія

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

Сербіченко Діана

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Величко Ярослав

МОН

Шишацька ДЮСШ

Ігнатьєв А.М.

Кривенко Ігор

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А. Коломієць О.В.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Криворучко Руслана

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Зінченко В.В.

ПЛАВАННЯ

Грабко Дмитро

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Яценко В.П.

Мороз З.В.

Новосьолова Анастасія

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Кукальова І.В.

Хмелевський Богдан

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Мороз З.В. Кукальова І.В. Яценко О.В.

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

Олефір Назарій

Динамо

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Безпалько Є.М.

Григоренко В.І.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

БОКС

Яковлев Данило

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Москаленко С.В.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Шепітько Вадим

МОН

Шишацька ДЮСШ

Зуб О.М.

Ситник Сергій

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

Якушенко Антоніна

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Піддубний Михайло

 

ГО ПФСО

Машинський С.Р. Сердюк Н.Я.

ПЛАВАННЯ

Гудима Артем

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Кукальова І.В.

Гета Анна

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Тураєва Н.П.

Бабченко Владислав

МОН

ДЮСШ №2 з плавання м.Комсомольськ

Савельєва Г.О.

Стокоз О.В.

Лебедєв Микита

МОН

ДЮСШ №2 з плавання м.Комсомольськ

Савельєва Г.О.

Стокоз О.В.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ ТА ЙОГО ВЕРСІЇ

Короткова Кристина

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Долинський С.П.

Коротков Петро

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Долинський С.П.

Третяк Олександр

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Долинський С.П.

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

Ковтун Владислав

Динамо

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Безпалько Є.М. Григоренко В.І.

Єгорченко Ірина

Динамо

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Безпалько Є.М. Григоренко В.І.

ТАЇЛАНДСЬКИЙ БОКС МУЕЙ ТАЙ

Вашечко Руслан

 

СК «Січ»

 м. Лубни

Галич В.В.

Остапко Ірина

 

СК «Січ»

 м. Лубни

Галич В.В.

Начальника  управління                                              О.В. Пєшков

угору ↑