Наказ №204 від 28.05.2013 "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

 

НАКАЗ

 

 28.05.2013 року                                                       №  204

м. Полтава

 

Про присвоєння

спортивних розрядів

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 106/22638)

 

НАКАЗУЮ:

Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Степанюк Микола

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

Дюрюга Назар

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

Неділько Вячеслав

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

БОКС

Ловнічий Андрій

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Середницький О.Є.

Чирочка В.В. Осірний А.В.

ВОЛЕЙБОЛ

Ящук Ганна

МОН

ВК Полтавчанка

СК ПНПУ

Воліченко А.І.

Кириленко О.І.

Слинько Катерина

МОН

ВК Полтавчанка

СК ПНПУ

Воліченко А.І.

Кириленко О.І.

Атюшева Марина

МОН

ВК Полтавчанка

СК ПНПУ

Воліченко А.І.

Кириленко О.І.

Шабалтій Ірина

МОН

ВК Полтавчанка

СК ПНПУ

Шапочник Н.В. Воліченко А.І.

Чернова Олена

МОН

ВК Полтавчанка

СК ПНПУ

Воліченко А.І.

Кириленко О.І.

Рощенко Анна

МОН

ВК Полтавчанка

СК ПНПУ

Воліченко А.І.

Кириленко О.І.

Петрушина Ірина

МОН

ВК Полтавчанка

СК ПНПУ

Воліченко А.І.

Кириленко О.І.

Гаврилова Світлана

МОН

ВК Полтавчанка

СК ПНПУ

Воліченко А.І.

Кириленко О.І.

Важинська Ганна

МОН

ВК Полтавчанка

СК ПНПУ

Воліченко А.І.

Кириленко О.І.

ПЛАВАННЯ

Мєшкова Анастасія

МОН

ДЮСШ №2 з плавання

м. Комсомольськ

Скляр І.А. Панєсов В.С.

Приходько Валерія

МОН

ДЮСШ №2 з плавання

м. Комсомольськ

Савельєва Г.О. Стокоз О.В.

ФРІ-ФАЙТ

Степаненко Антон

 

ПООФФУ

м. Лубни

Фролов О.В.

Овчаренко Олександр

 

ПООФФУ

м. Лубни

Фролов О.В.

Фролов Олексій

 

ПООФФУ

м. Лубни

Шемаров В.М.

КАРАТЕ

Цуревський Владислав

 

ПООФККУ

м. Полтава

Богодистий М.І.

АРМСПОРТ

Петренко Ніна

Колос

ПО ДЮСШ «Колос»

Письмак А.О.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Тіщенко Олександр

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Тюков Вячеслав

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Шевченко Євген

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Євтушинський Володимир

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Самсоненко Євген

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Оніщенко Олександр

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

 

  1. Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ДЗЮДО

Занько Роман(підтвердження)

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Лихошерста Н.В. Середа А.В. Середа В.В.

Осадчук Андрій

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Лихошерста Н.В. Середа А.В. Середа В.В.

Кіріченко Костянтин

Динамо

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Пилипенко В.О. Касимова Л.І. Пилипенко О.О.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Рахманов Мансурбєк

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

Костирко Артем

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

Матрахов Ігор

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

Вініченко Антон

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

ТРИАТЛОН

Євтушенко Карина

Колос

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Гетьман І. Калініченко П. Кречетов О. Стариченко В.

Сорокотяга Валерія

Колос

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Гетьман І. Калініченко П. Кречетов О. Стариченко В.

КІКБОКСИНГ

Рева Владислав

 

м. Лубни

Галич В.

БОКС

Патик Владислав

 

ГО «Центр боксу» м. Полтава

Скрипнік О.С.

Петросян Мангасар

 

ГО «Центр боксу» м. Полтава

Скрипнік О.С.

Єремченко Євген

 

ГО «Центр боксу» м. Полтава

Скрипнік О.С.

Сабадир Артем

 

ГО «Центр боксу» м. Полтава

Скрипнік О.С.

Бондарєв Владислав

 

ГО «Центр боксу» м. Полтава

Скрипнік О.С.

Петросян Зоравор

 

ГО «Центр боксу» м. Полтава

Скрипнік О.С.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Устименко Юлія

МОН

СК «Валтекс»

м. Лубни

Семенюта Г.О.

ФУТЗАЛ

Згура Дар’я

МОН

Гребінківська ДЮСШ

Жила В.Л.

Бара Богдана

МОН

Гребінківська ДЮСШ

Жила В.Л.

Цвіткова Анна

МОН

Гребінківська ДЮСШ

Жила В.Л.

Роздобудько Вікторія

МОН

Гребінківська ДЮСШ

Жила В.Л.

Гуртовенко Анастасія

МОН

Гребінківська ДЮСШ

Жила В.Л.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Жданов Андрій

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Шестаков Сергій

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Каплатий Владислав

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

ПЛАВАННЯ

Гупало Микита

МОН

ДЮСШ №2 з плавання

м. Комсомольськ

Савельєва Г.О. Стокоз О.В.

СТРІЛЬБА З ЛУКА

Стіховніна Тетяна

 

Відділення стрільби з лука

м. Комсомольськ

Стахньова М.Ф.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Маник Сергій(підтвердження)

Спартак

ДЮСШ №5

м. Полтава

Іванов Є.О.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Костюк Володимир

ГАРТ

СК УМСА м.Полтава

Ільченко І.М.

ТХЕКВОНДО ВТФ

Кліменко Ангеліна

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Лизун В.М.

Петрушка Дар’я

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м. Полтава

Шамян М.

Скляр Дмитро

Україна

ДЮСШ «Юність-1» м. Полтава

Шамян М.

Тимофієнко Антон

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Карелін В.М.

Дяченко Владислав

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Волторніст І.А.

Тимофієнко Олексій

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Карелін В.М.

Анастасьева Каріна

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Карелін В.М.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Бугаєнко Святослав

Інваспорт

Полтавська ОДЮРСШІ

Карпова І.Й.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Артеменко Павло

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

ХОРТИНГ

Сердюк Роман

 

Полтавський ООФХУ

Семигал О.М.

Кокошко Олександр

 

Полтавський ООФХУ

Семигал О.М.

             

 

 

Т.в.о. начальника  управління                                              І.В. Петраш

угору ↑