Наказ №235 від 25.06.2013 року "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

НАКАЗ

 

 25.06.2013 року                                                    №  235

м. Полтава

 

Про присвоєння

спортивних розрядів

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 №1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за №106/22638)

 

НАКАЗУЮ:

  1. Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:
Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ «ДРАКОН»

Ковальова Катерина

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Скляр Інна

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Гирька Володимир

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Піскурьов Владислав

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Бойко Олександр

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Зеркаль Петро

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Карпова Олена

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Черевик Андрій

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Пушко Олександр

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Іванова Євгенія

 

ГО «Драгонком»

 м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Сайфутдінова Влада

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Н.А.

Апшай Максим

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Мацапура М.І.

Рожковський Євгеній

 

ГО «Драгонком»

 м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Мацапура О.Н.

Шпак Олексій

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Мацапура М.І.

Радченко Сергій

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

Білоус Анастасія

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Денисенко Г.Г.

Борзілов Валентин

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Ханчевський Ю.М.

Чирва Артем

 

ГО «Драгонком»

м. Комсомольськ

Ханчевський С.М.

Городнюк Д.І.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Лазаренко Кирило

Україна

ДЮСШ №3 м. Комсомольськ

Городнюк Н.А.

Іванов Сергій

Колос

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С.О. Хоменко С.В.

ДЗЮДО

Курбанов Фарід

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Лихошерста Н.В. Середа А.В. Середа В.В.

АРМСПОРТ

Бабенко Оксана

Колос

ОДЮСШ «Колос» м. Кобеляки

Письмак А.О. Левченко Н.В.

ФУТЗАЛ

Гловацька Вікторія

 

ДЮСШ ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Гавриш Ірина

 

ДЮСШ ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Деркач Альона

 

ДЮСШ ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Івасенко Тетяна

 

ДЮСШ ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Шевела Альона

 

ДЮСШ ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

ПІдклада Юлія

 

ДЮСШ ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Подат Ірина

 

ДЮСШ ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Глушко Тетяна

 

ДЮСШ ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

Бизова Катерина

 

ДЮСШ ім. О. Бутовського

Лясковська О.А. Ягодкін С.Г.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Корнєєв Денис(підтвердження)

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А.

Богомаз Артем(підтвердження)

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А.

Стопцов Віталій

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А.

Кузема Аліна

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А.

Лесковець Микола

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А.

Усков Юрій

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А.

Марченко Ілля

Колос

Миргородська ВФСТ Колос

Отисько С.В.

Лисенко Юрій

Колос

Миргородська ВФСТ Колос

Отисько С.В.

ГАНДБОЛ

Головашич Артур

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Горський О.Ж.

Цокало Микола

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Горський О.Ж.

Смеречук Станіслав

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Горський О.Ж.

Чуніхін Сергій

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Горський О.Ж.

Варченко Михайло

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Горський О.Ж.

Дендеберя Роман

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Горський О.Ж.

Дич Дмитро

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Горський О.Ж.

Удовіченко Максим

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Горський О.Ж.

Сенько Антон

Динамо

ДЮСШ №1

м. Полтава

Горський О.Ж.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Островерхий Владислав

України

ДЮСШ «Юність-1»

м. Полтава

Папко Г.І.

Щербина Максим

України

ДЮСШ «Юність-1»

м. Полтава

Папко Г.І.

Бабенко Сергій

України

ДЮСШ «Юність-1»

м. Полтава

Папко Г.І.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Чопінов Олексій

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Нечипоренко Олексій

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

ТРИАТЛОН

Гетьман Анастасія
(підтвердження)

Колос

ОДЮСШ «Олімпійські надії»м. Полтава

Калініченко П.С. Кречетов О.С. гетьман І.Р. Стариченко В.А.

КІКБОКСИНГ

Мельник Владислав

Україна

Секція СЄ

«МУЕЙ ТАЙ» м. Миргород

Бужин А.І.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ

Манько Євгеній

Україна

КДЮСШ»Авангард» м. Кременчук

Радченко О.А.

ПЛАВАННЯ

Калінку Владислав

МОН

ДЮСШ №2 з плавання

м. Комсомольськ

Панесов В.С.

ВІЙСЬКОВО-СПОРТВНЕ БАГАТОБОРСТВА

Грицун Владислав

 

СК «Воїн»

м. Полтава

Бариш О.М.

ФРІ-ФАЙТ

Іващенко Богдан

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак»

Шемаров В.М.

Івлєв Олексій

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак»

Шемаров В.М.

Городинець Артем

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак»

Шемаров В.М.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Падалка Вадим

Колос

ОДЮСШ «Колос»

Чумак І.І.

 

  1. Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Іванченко Марія

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Городнюк Н.А.

Писаренко Катерина

Україна

ДЮСШ №3

 м. Комсомольськ

Городнюк Н.А.

Єршова Надія

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Городнюк Н.А.

Губарь Геннадій

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Підклада О.В.

Александров Денис

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Підклада О.В.

Рожковський Євгеній

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Мацапура О.Н.

Балтінісов Андрій

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Мацапура О.Н.

Кузьома Юлія

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Печенкіна Т.В.

Ханчевський Ярослав

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Ханчевський Ю.М.

Шпак Дмитро

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Ханчевський Ю.М.

Гурін Сергій

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Городнюк Н.А.

Амельченя Ігор

Україна

ДЮСШ №3

м. Комсомольськ

Ханчевський Ю.М.

Оніщенко Павло

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Кравцов М.Д.

Карякін Ростислав

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Кравцов М.Д.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Пузь Дмитро

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Кедь Альона

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

ПАУЕРЛІФТИНГ

Силка Олег

Колос

ЗОГ ПДЮСШ Колос

Ніжніченко Д.О.

Колотій Денис

Колос

ЗОГ ПДЮСШ Колос

Ніжніченко Д.О.

Овчинніков Олександр

Україна

Полтавська ДЮСШ Юність-1

Папко Г.І.

СКЕЛЕЛАЗІННЯ

Бутенко Володимир

 

ГО ПООФАіСУ

 м. Кременчук

ПобережецьМ.Й.

Бутенко О.Є.

Ківшик Степан

 

ГО ПООФАіСУ

 м. Кременчук

ПобережецьМ.Й.

Бутенко О.Є.

СУМО

Рябич Альона

Колос

Семенівська ДЮСШ

Марченко В.М.

Сорока Ольга

Колос

Семенівська ДЮСШ

Марченко В.М.

Марченко Аліна

Колос

Семенівська ДЮСШ

Марченко В.М.

Кудреватих Анастасія

Колос

Семенівська ДЮСШ

Марченко В.М.

ДЗЮДО

Дзябенко Іван

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

м. Комсомольськ

Ємченко О.В. Заболотний В.І.

Романов Михайло

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

м. Комсомольськ

Ємченко О.В. Заболотний В.І.

ХОРТИНГ

Киба Антон

 

МО ВГО УХФ

Зіборов М.Г.

Семигал О.М.

Глушко Артем

 

МО ВГО УХФ

Семигал О.М.

Шевченко Євгеній

 

МО ВГО УХФ

м. Кіровоград

Середницький О.О.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Фастовець Владислав

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мандя П.Я.

Лавренко Яна

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Мороз О.А.

Корсун Григорій

МОН

Шишацька ДЮСШ

Ігнатьєв А.М.

Головко Олександр

Колос

Миргородська ВФСТ «Колос»

Отисько С.В.

ТРИАТЛОН

Коротков Петро

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Долинський С.П. Савельєва Г.О. Городинець Н.О.

Безугла Тетяна

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Долинський С.П. Савельєва Г.О. Городинець Н.О.

ПЛАВАННЯ

Жмак Костянтин

 

ДЮСШ №3

м. Полтава

Мороз З.В.

Бредун Юлія

МОН

ДЮСШ №2 плавання м.Комсомольськ

Панесов В.С.

Сербіна Катерина

МОН

ДЮСШ №2 плавання

м. Комсомольськ

Панесов В.С.

Бурніс Ростислав

Україна

Полтавська ДЮСШ Юність-1

Кречетов О.С.

Троценко Андрій

Україна

Полтавська ДЮСШ Юність-1

Кречетов О.С.

Торопчан Олександр

Україна

Полтавська ДЮСШ Юність-1

Кречетов О.С.

ВАЖКА АТЛЕТИКА

Пащенко Владислав

Колос

КДЮСШ «Авангард»

 м. Кременчук

Лисюк С.Д.

ТАЕКВОНДО ІТФ

Радіоненко Дмитро

Спартак

ОК ДЮСШ «Спартак»

Михайлик О.М.

Жарін Павло

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак»

Михайлик О.М.

Троянський Владислав

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак»

Михайлик О.М.

Бурлай Олександр

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак»

Михайлик О.М.

Чумак Владислав

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак»

Герасименко С.Я.

Мушта Богдан

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак»

Михайлик О.М.

Першин Ростислав

Спартак

ОКДЮСШ «Спартак»

Михайлик О.М.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ

Зачепа Богдан

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Радченко О.А.

Бартош Іван

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Радченко О.А.

Мовчан Сергій

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Радченко О.А.

ТХЕКВОНДО ВТФ

Білик Кирило

Україна

Полтавська ДЮСШ Юність-1

Шавиро Ю.І.

Даценко Анна

Україна

Полтавська ДЮСШ Юність-1

Шавиро Ю.І.

Дорохін Роман

Україна

Полтавська ДЮСШ Юність-1

Шамян М.С.

ШАХИ

Дромашко Олександр

 

Федерація шахів

м Кременчук

Дружинін М.М.

Довженко Володимир

 

Федерація шахів

м Кременчук

Дружинін М.М.

Начальник  управління                                      І.В. Петраш

угору ↑