Наказ №245 від 01.07.2015 р. «Про присвоєння спортивних розрядів»

Версія для друку

                                                                                             

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

        

01.07.2015 року               м. Полтава                             № 245

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265)

 

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ПАУЕРЛІФТИНГ(ЗА ВЕРСІЯМИ)

Бойко Дмитро

 

СК «Титан»

м. Кременчук

Крамаренко В.С.

Ткаченко Владислав

 

СК «Титан»

м. Кременчук

Крамаренко В.С.

Панченко Євгенія

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Хачатрян Х.Р.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Сидорчук Анатолій

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Мороз О.А.

Лясковець Микола(підтвердження)

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Мороз О.А.

Кузема Аліна (підтвердження)

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Мороз О.А.

Чирка Дмитро(підтвердження)

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Мороз О.А.

Марченко Ілля(підтвердження)

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Мороз О.А.

Ковальов Ярослав(підтвердження)

Колос

ЗОГ ДЮСШ Колос

Мороз О.А.

БОРОТЬБА САМБО

Романов Михайло

 

СКСЄ «Кано»

м Комсомольськ

Ємченко О.В. Заболотний В.І.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Закладний Вячеслав

(підтвердження)

Колос

ДЮСШ №1

м. Полтава

Омельяненко В.М.

Корсун Ольга

Колос

ДЮСШ №1

м. Полтава

Омельяненко В.М.

Федоренко Микола

Інваспорт

РЦ «Інваспорт»

Городинець Н.О.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Десятник Олександр

МОН

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Калайденці Лубенського р-н

Крутій С.В.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Бихкало Михайло

Спартак

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Полівара В.Д.

Саблін Д.А.

Манюк Ілля(підтвердження)

Спартак

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Полівара В.Д.

Саблін Д.А.

Глушко Ілона

Спартак

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Полівара В.Д.

Саблін Д.А.

ТХЕКВОНДО(ВТФ)

Кареліна Дар’я

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Карелін В.М.

БОКС

Бордюг Дмитро

 

СДЮШОР з боксу

м. Кременчук

Ляховий О.М.

ДЗЮДО

Харченко Володимир

Спартак

Кременчуцька МСДЮСШ з дзюдо

Новік В.В.

Іванова Алла

 

Кременчуцька МСДЮСШ з дзюдо

Середа В.А.

ТРАДИЦІЙНЕ КАРАТЕ

Бурлай Олександр

Спартак

м. Полтава

Михайлик О.М.

Малий Артем

Спартак

м. Полтава

Михайлик О.М.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Колесник Євгенія

Колос

ЗОГ ПО ДЮСШ «Колос»

Чепіжний С.Ю.

Забодіна Наталія

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Шипова О.Л.

Скляр Юлія

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Ремінська Т.Д.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Горшньова Альона

МОН

Станція юних туристів

м. Миргород

Ошека О.В.

Кожушко Ростислав

МОН

Станція юних туристів

м. Миргород

Ошека О.В.

Шинкаренко Олександр

МОН

Станція юних туристів

м. Миргород

Ошека О.В.

Танько Анастасія

МОН

ПО ЦТКУМ

Криворучко А.В.

БОКС

Захарченко Євгеній

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Скрипник О.С.

Онищенко Владислав

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Скрипник О.С.

Патик Владислав

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Скрипник О.С.

Сабадир Артем

 

ОДЮСШ «Олімпійські надії»

Скрипник О.С.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Манюк Олександра

Спартак

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Полівара В.Д.

Саблін Д.А.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ

Калініченко Юлія

Україна

КДЮСШ «Авангард»

м. Кременчук

Радченко О.А.

ЧЕРЛІДЕНГ

Арканова Анастасія

 

ГОПОФЧГПСК

Горошко М.С.

Остапович Олександр

 

ГОПОФЧГПСК

Корносенко О.К.

Тимошенко Катерина

 

ГОПОФЧГПСК

Синиця С.В.

Кунцева Анастасія

 

ГОПОФЧГПСК

Кропивка Т.М.

Вахник К.С.

Бондаренко Аліна

 

ГОПОФЧГПСК

Піщенко І.В.

Сахарова Олександра

 

ГОПОФЧГПСК

Мінакова О.О.

Лобанова Аліна

 

ГОПОФЧГПСК

Мінакова О.О.

Руденко Ксенія

 

ГОПОФЧГПСК

Мінакова О.О.

Серга Євгенія

 

ГОПОФЧГПСК

Мінакова О.О.

Семирот Олена

 

ГОПОФЧГПСК

Семирот О.В.

Петрова А.С.

Офіцеренко Поліна

 

ГОПОФЧГПСК

Семирот О.В.

Петрова А.С.

Глазунова Дар’я

 

ГОПОФЧГПСК

Кацалап І.О.

Івіна Єлизавета

 

ГОПОФЧГПСК

Кацалап І.О.

Кононенко Софія

 

ГОПОФЧГПСК

Кацалап І.О.

Лифарь Ірина

 

ГОПОФЧГПСК

Кацалап І.О.

Мороз Вікторія

 

ГОПОФЧГПСК

Кацалап І.О.

Петрига Лілія

 

ГОПОФЧГПСК

Кацалап І.О.

Скрипник Вікторія

 

ГОПОФЧГПСК

Кацалап І.О.

Чопенко Каріна

 

ГОПОФЧГПСК

Кацалап І.О.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Бобрицький Валентин

Колос

ГО СГСУ

Мороз О.А.

ПЛАВАННЯ

Колесніков Вадим

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Яценко О.В.

Астапова І.Л.

 

Т.в.о. начальника  управління                                              М.А. Габор

угору ↑