Наказ №279 від 07.08.2013 року „Про внесення змін до Норм витрат на матеріальне забезпечення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів”

Н А К А З

07.08.2013                                                                             № 279

м. Полтава

Зареєстровано Головним управлінням юстиції у Полтавській області

09 серпня 2013 року за № 59/1995

Про внесення змін до Норм витрат

на матеріальне забезпечення спортивних

змагань та навчально-тренувальних зборів

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 06 лютого 1992 року №63 «Про впорядкування фінансування та матеріального забезпечення у галузі спорту», наказу Державного комітету України з фізичної культури і спорту від 06 травня 1998 №917 року «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 липня 1998 року за №456/2896 (із змінами), з метою посилення соціального захисту спортсменів, тренерів, інших учасників спортивних заходів, створення належних умов для підготовки спортсменів до державних та обласних змагань,

НАКАЗУЮ:

1. Унести до Норм витрат на матеріальне забезпечення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів, затверджених наказом управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації від 18 серпня 2008 року №86, зареєстрованих в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 26 серпня 2008 №47/1410 (із змінами), такі зміни:

1. пункт 2.1 розділу ІІ «Харчування»  викласти в такій редакції:

«2.1. Норми витрат на харчування у розрахунку на одну особу на добу (грн.):

Види спорту з великими фізичними навантаженнями та енерговитратами

Інші види спорту

При проведенні обласних спортивних заходів та турнірів:

для юніорів, юніорок, та дорослих

до 59

до 48

для юнаків та дівчат

до 48

до 40

для тренерів, суддів та інших учасників

до 40

до 35

1. пункт 3.1 розділу ІІІ «Нагородження» викласти в такій редакції:

«3.1. Норми витрат та нагородження переможців та призерів спортивних змагань (грн.):

3.1.1. При проведенні обласних спортивних заходів та турнірів:

на команду

до 180

В особистій першості:

за І місце

до 120

за ІІ місце

до 100

за ІІІ місце

до 80

3.1.2. При проведенні обласних спортивних заходів та турнірів (юніори, молодь, юнаки та дівчата):

на команду

до 160

особисті

за І місце

до 100

за ІІ місце

до 80

за ІІІ місце

до 60

».

2. Відділу учбово-спортивної роботи управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації (Тягло В.В.) забезпечити подання цього наказу  на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Полтавській області та забезпечити його опублікування в друкованих засобах масової інформації.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник управління                       І.В.Петраш