Наказ №280/284 від 07.08.2013 року „Про затвердження Положення про проведення обласної спартакіади серед допризовної молоді”

Версія для друку

Н А К А З

 

07.08.2013                                                                        №280/284

 

м. Полтава

 

Зареєстровано Головним управлінням юстиції у Полтавській області

09 серпня 2013 року за № 60/1996

 

 

Про затвердження Положення

про проведення обласної спартакіади

серед допризовної молоді

 

Відповідно до Законів України «Про фізичну культуру і спорт», «Про освіту», Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року № 948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді» та з метою підвищення рівня фізичної підготовки допризовної молоді:

 

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Положення про проведення обласної спартакіади серед допризовної молоді, що додається.

 

2. Управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації (Петрашу І.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Полтавській області та забезпечити його оприлюднення у засобах масової інформації.

 

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (Власюк Г.Б.) та головного спеціаліста відділу учбово-спортивної роботи управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації (Тягла В.В.).

 

Начальник Управління                                  Директор

з питань фізичної культури                           Департаменту освіти і науки

і спорту Полтавської обласної                      Полтавської обласної

державної адміністрації                                 державної адміністрації                 _______________І.В.Петраш                         _____________В.І.Мирошниченко

 


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління з питань фізичної культури і спору Полтавської обласної державної адміністрації,

Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

07 серпня 2013 року №280/284

 

Зареєстровано Головним управлінням юстиції у Полтавській області

09 серпня 2013 року за № 60/1996

 

Положення

про проведення обласної спартакіади серед допризовної молоді

 

І. Мета і завдання

 

1. Обласна спартакіада серед допризовної молоді (далі – Спартакіада) проводиться з метою збільшення рухової активності допризовної молоді, формування здорового способу життя, визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, запобігання антисоціальних проявів серед молоді.

 

2. Основним завданням Спартакіади є пропаганда фізичної культури та спорту допризовної молоді.

 

3. Спартакіада проводиться у вересні 2013 року в два етапи:

І етап – районні/міські змагання серед команд загальноосвітніх навчальних закладів;

ІІ етап - обласні (фінальні) змагання серед команд загальноосвітніх навчальних закладів.

 

4. Умови проведення I (районного/міського) етапу Спартакіади визначаються структурними підрозділами з питань фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій (міськвиконкомів).

 

ІI. Керівництво та організація проведення Спартакіади

 

1. Загальне керівництво з підготовки та проведення Спартакіади здійснюється управлінням з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації та Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

 

2. Безпосередню підготовку та проведення обласного (фінального) етапу Спартакіади здійснює Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

 

3. Для підведення підсумків та оцінювання результатів обласного (фінального) етапу Спартакіади створюється суддівська колегія, склад якої затверджується спільним наказом управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

 

ІІІ. Учасники обласного (фінального) етапу Спартакіади

та умови проведення

 

1. До змагань обласного (фінального) етапу Спартакіади допускаються команди-переможці I районного/міського етапу Спартакіади.

Склад команди: 5 учнів, 1 тренер-представник.

 

2. У змаганнях обласного (фінального) етапу Спартакіади беруть участь учні загальноосвітніх навчальних закладів 1996 – 1998 р.н. (далі - учасники), які пройшли попередню підготовку та мають дозвіл лікаря.

 

3. Згідно з правилами змагань учасники повинні мати єдину спортивну форму, а на змаганнях з плавання – плавки та змінне взуття.

 

4. Попередні заявки на участь в обласному (фінальному) етапі Спартакіади від команд загальноосвітніх навчальних закладів подаються до 10 вересня 2013 року до Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

 

5. Представники команд у перший день обласного (фінального) етапу Спартакіади подають до суддівської колегії:

заявку на участь в обласному (фінальному) етапі Спартакіади за формою згідно з додатком;

паспорт або свідоцтво про народження на кожного учасника змагань;

реєстраційний номер облікової картки платника податків на кожного учасника (за наявності);

страховий поліс на кожного учасника змагань;

 

копію наказу про підведення підсумків I районного/міського етапу Спартакіади.

Заявка складається у двох примірниках.

Заявки, які не відповідають встановленій формі або неправильно оформлені не приймаються.

 

6. У ході проведення обласного (фінального) етапу Спартакіади обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 

7. Всі витрати по участі команд в змаганнях обласного (фінального) етапу Спартакіади здійснюються за рахунок відряджаючої організації.

 

8. Оплата суддівства, медперсоналу обласного (фінального) етапу Спартакіади здійснюється за рахунок управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

 

IV. Програма, місце і термін проведення

змагань обласного (фінального) етапу Спартакіади.

Безпека під час проведення змагань

 

1. Обласний (фінальний) етап Спартакіади проводиться 16-18 вересня 2013 року у м. Полтаві на спортивних базах військової частини А-3990 та Полтавської ДЮСШ № 3 (басейн “Дельфін”, вул. Фрунзе, 9, м. Полтава).

 

2. Час та терміни проведення обласного (фінального) етапу Спартакіади визначаються спільним наказом управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

 

3. Програма проведення змагань обласного (фінального) етапу Спартакіади:

16 вересня 2013 року

Приїзд команд                                                                                до 12-00 год

Відкриття змагань                                                                           об 13-30 год

Підтягування на перекладені, біг 3000 м                                       о 14-30 год

17 вересня 2013 року

Плавання 50 м (басейн)                                                                  об 11-00 год

Метання гранати Ф-1, біг 100 м, смуга перешкод                         о 16-00 год

18 вересня 2013 року

Стрільба з автомата (3 пробних, 10 залікових пострілів)             о 10-00 год

 

4. Змагання обласного (фінального) етапу Спартакіади проводяться згідно діючих правил змагань.

 

5. Забезпечення безпеки під час проведення змагань обласного (фінального) етапу Спартакіади покладається на військову частину А-3990 та адміністрацію Полтавської ДЮСШ № 3 (плавання).

 

6. Підготовка місць проведення змагань обласного (фінального) етапу Спартакіади повинна відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів". Військова частина А-3990 та адміністрація Полтавської ДЮСШ № 3 (басейн “Дельфін”) у перший день проведення змагань обласного (фінального) етапу Спартакіади подають до суддівської колегії акт про готовність спортивних споруд до проведення змагань.

 

7. Для медичного забезпечення змагань обласного (фінального) етапу Спартакіади залучаються кваліфіковані медичні працівники.

Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів.

 

8. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

 

VI. Визначення переможців обласного (фінального) етапу Спартакіади

 

1. Переможці обласного (фінального) етапу Спартакіади визначаються в особистій та особисто-командній першості.

 

2. Особиста першість в кожному виді спорту визначається за найбільшою сумою балів, набраних учасником.

 

3. Особиста першість в обласному (фінальному) етапі Спартакіади визначається за найбільшою сумою балів, набраних учасником в усіх видах спорту.

 

4. Особисто-командна першість визначається за сумою кращих результатів чотирьох учасників команди.

 

5. Загальнокомандне місце у обласному (фінальному) етапі Спартакіади визначається за найменшою сумою місць, виборених у кожному виді програми змагань.

 

6. У випадку рівності результатів в особисто-командній першості у кожному виді спорту, перевага надається команді, яка здобула більше перших, других і т.д. місць в особистій першості.

 

7. За рівності результатів у загальнокомандному заліку, перевага надається команді, яка в особисто-командній першості виборола більше перших, других і т.д. місць у кожному виді спорту обласного (фінального) етапу Спартакіади.

 

8. За умови рівності в особисто-командній першості, перевага надається команді, яка в особистій першості здобула більше перших, других і т.д. місць.

 

VІІ. Нагородження переможців обласного (фінального) етапу Спартакіади

 

1. Команди, які посіли І, ІІ та ІІІ місця в загальнокомандному заліку, нагороджуються кубками, медалями та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

2. Команди, які посіли І, ІІ та ІІІ місця в особисто-командній першості нагороджуються кубками та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

3. Учасники, що посіли І, ІІ, ІІІ місця в особистій першості – грамотами управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

Заступник

Директора Департаменту освіти і науки

Полтавської обласної

державної адміністрації                                                         Г.Б. Власюк

 

Головний спеціаліст

відділу учбово-спортивної роботи

управління з питань фізичної культури і спорту

Полтавської обласної

державної адміністрації                                                        В.В. Тягло

 


 

Додаток

до Положення про проведення обласної спартакіади серед допризовної молоді

(пункт 5 розділу III)

 

 

Заявка

на участь в обласному (фінальному) етапі обласної спартакіади серед допризовної молоді

 

від команди ________________________________________________________

(загальноосвітнього навчального закладу, району, міста)

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю)

Дата народження

Розряд

Реєстраційний номер облікової картки платника податків

(за наявності)

Допуск лікаря (дата, підпис, печатка)

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

Всього до участі у змаганнях допущено __________ осіб.

 

Представник команди                 ______________                             _____________

                                                          (підпис)                                               (ПІП)

 

Лікар                                              ______________                            _____________

                                                          (підпис)                                               (ПІП)

 

 

Керівник або заступник

керівника відділу (управління)

освіти райдержадміністрації

(міськвиконкому)                         ______________                            _____________

                                                           (підпис)                                              (ПІП)

угору ↑