Наказ №283 від 26.11.2014 року

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

 

26.11. 2014                                     м. Полтава                        № 283

 

Щодо присвоєння

спортивних розрядів

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014
№ 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265) Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року № 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за № 1861/24393 та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам

НАКАЗУЮ:

 

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

КІКБОКСИНГ (WPKA)

Турченко Денис

ГО СК «Гермес»

м. Кременчук

Скирта О. С.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Сініцин Олексій

«Колос»

м. Полтава

Ніжніченко Д. О.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Лашко Дар’я

МОН

м. Кременчук

Смірнова І. В.

Каркачева Е. М.

Борисова Н. Є.

Шмандій Діана

МОН

м. Кременчук

Смірнова І. В.

Каркачева Е. М.

Борисова Н. Є.

Артюшевська Поліна

МОН

м. Кременчук

Борисова Н. Є.

П’ятковська Вікторія

«Спартак»

КЗ ДЮСШ СТ «Спартак»

м. Кременчук

Солодовникова Н. П.

Чернишова М. М.

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

Штепа Дем’ян

«Колос»

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С. О.

Кострома Т. В.

Хоменко С. В.

Конь Олександр

«Колос»

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С. О.

Кострома Т. В.

Хоменко С. В.

Трощак Дар’я

«Колос»

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії»

Кічасов С. О.

Хоменко С. В.

БОКС

Покуляк Віталій

«Спартак»

Полтавська обласна ШВСМ

Андрійченко А.Г.

Мельник М. І.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Яненко Яна

«Україна»

м. Полтава

самостійно

АРМСПОРТ

Іконников Владислав

«Колос»

Полтавська

ОДЮСШ «Колос»

Занько Л. В.

ХОРТИНГ

Лиман Олександр

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

м. Кременчук

Семигал О. М.

Зіборов М. Г.

Глушко Артем

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

м. Лубни

Семигал О. М.

 

Кокошко Олександр

 

МО ВГО «УФХ»

в Полтавській обл.

м. Лубни

Семигал О. М.

 

СУДНОМОДЕЛЬНИЙ СПОРТ

Мізєв Євгеній

 

м. Полтава

самостійно

КІКБОКСИНГ (BTKA)

Ярмоленко Ростислав

 

СК «Січ» м. Лубни

Галич В. В.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

Кривенко Артем

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

ім. І. В. Шемякіна

Блащак І. Ф.

Блащак О. О.

ТХЕКВОНДО (ВТФ)

Остапович Олександр

«Україна»

Полтавська

ДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю. І.

Солодовник Роман

«Україна»

Полтавська

ДЮСШ «Юність-1»

Шавиро Ю. І.

 

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ПАУЕРЛІФТИНГ

Гнипа Євгеній

«Колос»

м. Полтава

Ніжніченко Д. О.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Корф Марія

МОН

м. Кременчук

Борисова Н. Є.

БОКС

Мальований Владислав

 

ДЮСШ № 4

м. Полтава

Москаленко С. В.

КІКБОКСИНГ (BTKA)

Вашечко Руслан

 

СК «Січ» м. Лубни

Галич В. В.

Яременко Іван

 

СК «Січ» м. Лубни

Галич В. В.

ДЗЮДО

Левченко Максим

МОН

Семенівська ДЮСШ

Марченко В. М.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

Свириденко Богдан

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

ім. І. В. Шемякіна

Табакін А. І.

Бредун Ярослав

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

ім. І. В. Шемякіна

Табакін А. І.

Тихонюк Дмитро

«Україна»

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

ім. І. В. Шемякіна

Табакін А. І.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Грицай Анастасія

МОН

Кременчуцька ДЮСШ № 1

Смірнова І. В.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Магас Ігор

МОН

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Сердюк Н. Я.

 

 

Заступник начальника управління                                          М. А. Габор

угору ↑