Наказ №30 від 03.02.2014 року "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

03.02.2014 року                м. Полтава                                 № 30

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 №1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 106/22638)

 

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Таран Владислав

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І.Шемякіна

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

Прокопенко Богдан

(підтвердження)

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І.Шемякіна

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

Маркарян Марк

(підтвердження)

Україна - Колос

ДЮСШ «Авангард»

ім. І.Шемякіна

Блащак І.Ф.

Маркарян Ш.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Зіненко Валерія

 

Полтавська ШВСМ

Гончар О.П.

ТХЕКВОНДО ВТФ

Денисенко Марко

Україна

ДЮСШ «Юність 1

м. Полтава

Шавиро Ю.І.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Лиходід Сергій

 

СК Гарт

м. Полтава

Гордієнко Ю.В. Гордієнко О.В.

АВТОМОБІЛЬНИЙ СПОРТ

Говтвяниця Олексій

 

Кременчуцький автомобільний клуб  «FAU»

самостійно

Малько Костянтин

 

Кременчуцький автомобільний клуб  «FAU»

самостійно

Подоляка Олександр

 

Кременчуцький автомобільний клуб  «FAU»

самостійно

Седаков Олексій

 

Кременчуцький автомобільний клуб  «FAU»

самостійно

ТХЕКВОНДО ВТФ

Іванюк Вікторія

Україна

ДЮСШ «Юність-1»

м. Полтава

Шамян М.С.

Скляр Дмитро

Україна

ДЮСШ «Юність-1»

м. Полтава

Шамян М.С.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

БОКС

Макогон Ілля

 

СДЮШОР З боксу

м. Кременчук

Гончар Б.І.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Ульянець Роман

 

Новосанжарська ДЮСШ

Стрюк Ю.М.

Андрусенко Сергій

 

СК Гарт

м. Полтава

Гордієнко О.В.

Охріменко Світлана

 

СК Гарт

м. Полтава

Гордієнко О.В.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Бредун Ярослав

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І.Шемякіна

Табакін А.І.

Сидоров Антон

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І.Шемякіна

Табакін А.І.

Мацюк Олександр

Україна

ДЮСШ «Авангард»

ім. І.Шемякіна

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

ШАХИ

Маляр Павло

МОН

Миргородська ДЮСШ

Яворовський В.О.

Мельник Денис

МОН

Миргородська ДЮСШ

Яворовський В.О.

 

Заступник начальника управління                                       М.А.Габор

угору ↑