Наказ №316 від 21.12.2014 "Про затвердження Положення про проведення обласних змагань з шашок"

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Н А К А З

25.12.2014                                         Полтава                                            № 316

Зареєстровано Головним управлінням юстиції у Полтавській області

30 грудня 2014 року за № 5/2149

Про затвердження Положення

про проведення обласних змагань

з шашок

Відповідно до статті 45 Закону України «Про фізичну культуру і спорт», пункту 2 наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 06 серпня 2010 року № 2659 «Про затвердження Вимог до змісту положення (регламенту) про офіційні фізкультурно-оздоровчі заходи або спортивні змагання», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 вересня 2010 року за № 766/18061,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про проведення обласних змагань з шашок (додається).

2. Заступнику начальника – начальнику відділу учбово-спортивної роботи управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації (Габор М.А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Полтавській області та його офіційне опублікування в засобах масової інформації.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника відділу учбово-спортивної роботи управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Габора М.А.

Начальник управління                                                                             О.В.Пєшков

ПОГОДЖЕНО:

Президент Полтавської