Наказ №36 від 30.01.2015 року

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

 

   30.01.2015                                   м. Полтава                                            № 36

 

 

Про присвоєння спортивних розрядів

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014
№ 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265) Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року № 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за № 1861/24393 та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам

НАКАЗУЮ:

 

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ВАЖКА АТЛЕТИКА

Лисюк Анастасія

«Колос»

м. Кременчук

Лисюк С. Д.

 

 

 

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Городиський Владислав

«Україна»

м. Кременчук

Крамарова Л. О.

Закладний Вячеслав

(підтвердження)

«Спартак»

м. Полтава

Омельяненко В. М.

Якубова Ельвіра

«Спартак»

м. Полтава

Омельяненко В. М.

Сітніков Сергій

«Спартак»

м. Полтава

Озірна І. В.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Славич Василь

«Спартак»

м. Полтава

Папко Г. І.

БОКС

Холоша Олег

 

ДЮСШ № 1

м. Комсомольськ

Середницький О. Є.

Чирочка В.В.

ПЛАВАННЯ

Гупало Микита

МОН

ДЮСШ № 2

м. Комсомольськ

Савельєва І. О.

Стокоз О. В.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Тесленко Ярослав

МОН

м. Кременчук

Шипова О. Л.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Артюшенко Олександр

«Україна»

м. Полтава

Папко Г.І.

Кореньков Ігор

«Україна»

м. Полтава

Папко Г.І.

Бецун Владислав

 

СК ПНТУ

Гордієнко О. В.

Гордієнко Ю. В.

Тарасенко Олександр

 

СК ПНТУ

Гордієнко О. В.

Гордієнко Ю. В.

Карбан Максим

 

СК ПНТУ

Гордієнко О. В.

Гордієнко Ю. В.

Милосердний Антон

 

СК ПНТУ

Гордієнко О. В.

Гордієнко Ю. В.

Сєргєєва Маргарита

«Україна»

ДЮСШ «Юність-1»

м. Полтава

Папко Г.І.

ВАЖКА АТЛЕТИКА

Павленко Борис

«Колос»

м. Полтава

Мандя П. Я.

Вайжгела Богдан

«Колос»

м. Кременчук

Лисюк С. Д.

Сороколат Максим

«Колос»

м. Кременчук

Лисюк С. Д.

Авраменко Дмитро

«Колос»

м. Кременчук

Лисюк С. Д.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Корсунська Марина

«Колос»

м. Полтава

Заєць Д. В.

Мандя П. Я.

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

Струць Валерія

«Спартак»

м. Полтава

Дроцька Л. А.

Полевой О. В.

ПЛАВАННЯ

Козлов Дмитро

МОН

ДЮСШ № 2

м. Комсомольськ

Панесов В. С.

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА

Пащенко Дмитро

 

ДЮСШ № 1

м. Комсомольськ

Безпалько Є. М.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Дем’яненко Антон

«Колос»

Полтавська районна ДЮСШ «Колос»

Пономарьов В. В.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Плішко Олександр

«Україна»

ДЮСШ «Авангард» ім. І. Шемякіна

Пушкар А. І.

Коган Ярослав

«Україна»

 

Пушкар А. І.

ШАХИ

Пилипенко Єгор

МОН

м. Миргород

Яворовський В. О.

Шелест Олексій

МОН

м. Миргород

Яворовський В. О.

 

Заступник начальника управління                                         М.А. Габор 

угору ↑