Наказ №46 від 28.02.2014 року "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

28.02.2014 року             м. Полтава                               № 46

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 106/22638)

 

НАКАЗУЮ:

1.                 Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Чертіхіна Кристина

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

Сільченко Вероніка

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

СПОРТИВНІ ТАНЦІ

Нікітін Олександр

 

ТСК «Дует»

м. Полтава

Булейко Р.С. Ноздріна Т.О.

Януш Аліна

 

ТСК «Дует»

м. Полтава

Булейко Р.С. Ноздріна Т.О.

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

Шпак Дмитро

 

Новосанжарська ДЮСШ

Старєлов А.Л.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Ульянець Роман

 

Новосанжарська ДЮСШ

Стрюк Ю.М.

Беккелі Омар

 

СК «Еталон»

м.Комсомольськ

Задворний Б.В. Шашин О.М.

Шавлай В’ячеслав

 

СК «Еталон»

м.Комсомольськ

Шашин О.М. Задворний Б.В.

ДЗЮДО

Бортовов Андрій

 

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії

Алімкін В.А. Кишинець В.М.

Мітченок Денис

 

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії

Алімкін В.А. Кишинець В.М.

Миргородська Інна

 

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії

Алімкін В.А. Кишинець В.М.

Гуріна Анастасія

 

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії

Алімкін В.А. Кишинець В.М.

Кішенець Артем

 

КЗ ОДЮСШ «Олімпійські надії

Алімкін В.А. Кишинець В.М.

АРМСПОРТ

Михайлов Борис

 

м. Полтава

Занько Л.В.

Огієнко Андрій

Колос

ЗОГ ДЮСШ «Колос»

Занько Л.В.

Онищенко Артем

Колос

ЗОГ ДЮСШ «Колос»

Занько Л.В.

Білоусько Владислав

Колос

ЗОГ ДЮСШ «Колос»

Занько Л.В.

Постернак Сергій

 

м. Полтава

самостійно

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

ПАУЕРЛІФТИНГ

Тимошенко Володимир

Колос

Диканський район

Ніжніченко Д.О.

ДЖИУ-ДЖИТСУ

Бабанський Сергій

 

Полтавський район

Шевченко В.І.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Семка Дмитро

Колос

ЗОГ ДЮСШ «Колос»

Зінченко В.В.

АРМСПОРТ

Хачатурян Серік

Колос

ЗОГ ДЮСШ «Колос»

Занько Л.В.

Чопівський Сергій

Колос

ЗОГ ДЮСШ «Колос»

Занько Л.В.

Солодовник Віталіна

Колос

ЗОГ ДЮСШ «Колос»

Занько Л.В.

ПЛАВАННЯ

Подопригора Наталія

МОН

ДЮСШ №2 з плавання

м. Комсомольськ

Панесов В.С.

Дмітрієв Артем

МОН

ДЮСШ №2 з плавання

м. Комсомольськ

Савельєва Г.О. Стокоз О.В.

Шевченко Владислав

МОН

ДЮСШ №2 з плавання

м. Комсомольськ

Савельєва Г.О. Стокоз О.В.

СПОРТИВНІ ТАНЦІ

Соломенніков Максим

 

ТСК «Дует»

м. Полтава

Булейко Р.С. Ноздріна Т.О.

Булейко Поліна

 

ТСК «Дует»

м. Полтава

Булейко Р.С. Ноздріна Т.О.

ФУТБОЛ

Мірошник Ян

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Юрченко Андрій

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Бойко Дмитро

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Кундій Олександр

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Нечипорук Ярослав

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Данильченко Максим

МОН

Миргородська ДЮСШ

Коваленко А.В.

Кулієв Тимур

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Руденко андрій

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

М’якота Максим

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Айвазян Гегам

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Залєський Олександр

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Толчев Едуард

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Баранчук Ярослав

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Лубенець Олексій

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Фененко Святослав

МОН

Миргородська ДЮСШ

Коваленко А.В.

Сьомак  Сергій

МОН

Миргородська ДЮСШ

Коваленко А.В.

Оробець Анатолій

МОН

Миргородська ДЮСШ

Сапунков О.Л.

Дерій Андрій

МОН

Миргородська ДЮСШ

Коваленко А.В.

 

Заступник начальника  управління                                      М.А. Габор

угору ↑