Наказ №60 від 24.03.2014 року "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

 Н А К А З

    24.03.2014 року           м. Полтава                              № 60

 

         Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1413 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 106/22638)

 

         НАКАЗУЮ:

        1.   Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ДЗЮДО

Кушнір Ігор

 

ДЮСШ №1

м. Комсомольськ

Горяшин І.Ф.

Дубина Руслана

 

Кременчуцька СДЮСШ з боротьби дзюдо

Середа С.А. Сорока Я.І.

Булатов Олексій

 

Кременчуцька СДЮСШ з боротьби дзюдо

Новік В.В. Новік Д.В.

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

Колос Максим

Інваспорт

Полтавський РЦ «Інваспорт»

Кельбін В.В.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Бабихіна Олександра

МОН

СК «Вагонобудівник» м.Кременчук

Смірнова І.В.

Груніч Марія

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Борисова Н.Є. Каркачева Е.М.

Ригас Євгенія

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Каркачева Е.М. Борисова Н.Є.

Волочай Дар’я

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Каркачева Е.М. Борисова Н.Є.

Клепініна Анна

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Борисова Н.Є.

Кім Анна

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Каркачева Е.М. Борисова Н.Є.

Моргун Богдана(підтвердження)

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Борисова Н.Є.

Зеленіна Дарья(підтвердження)

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Борисова Н.Є.

Адарченко Єлизавета(підтвердження)

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Борисова Н.Є.

АРМСПОРТ

Зінченко Єдуард

 

СК Титан

м. Кременчук

Калініченко С.О

Калініченко Сергій

 

СК Титан

м. Кременчук

Островський В.Ф.

СУМО

Кліяненко Дмитро

Україна

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

 ім. І.Шемякіна

Кузнецова С.С. Скирда Т.О.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Смольєнінов Максим

 

СК Еталон м.Комсомолськ

Задворний Б.В. Шашин О.М.

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Тіщенко Людмила

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

Закіров Олег

Україна

ПОФФСТУ

самостійно

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Закладний В’ячеслав

Колос

ДЮСШ №1

м. Полтава

Омельяненко В.М.

КІКБОКСИНГ(ЗА ВЕРСІЯМИ)

Кисляк Олександр

 

СК «СіЧ»

м. Лубни

Галич В.В.

Гребенюк Андрій

 

СК «СіЧ»

м. Лубни

Галич В.В.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

АРМСПОРТ

Киценко Костянтин

 

СК Титан

м. Кременчук

Калініченко С.О

Голтвянський Володимир

Колос

РОВФСТ «Колос»

м. Кобеляки

самостійно

Жимбей Олег

Колос

РОВФСТ «Колос»

м. Кобеляки

Голтвянський В.М.

Бараненко Євгеній

Колос

РОВФСТ «Колос»

м. Кобеляки

Голтвянський В.М.

Голотник Ірина

Колос

РОВФСТ «Колос»

м. Кобеляки

Письмак А.О.

Телятник Ростислав

Колос

ЗОГ ДЮСШ «Колос»

Письмак А.О. Нестеренко М.В.

Деменко Ліна

Колос

ЗОГ ДЮСШ «Колос»

Письмак А.О. Нестеренко М.В.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Кривенко Артем

Україна

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

 ім. І.Шемякіна

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

Журавель Дмитро

Україна

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

 ім. І.Шемякіна

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

Бабенко Єгор

Україна

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

 ім.. І.Шемякіна

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

Фурман Тарас

Україна

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

 ім. І.Шемякіна

Блащак І.Ф. Блащак О.О.

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

Орищенко Іван

 

Новосанжарська ДЮСШ

Старєлов А.Л.

ХОРТИНГ

Явтушенко Олег

 

МО ВГО «УФХ» у Полтавській області

Семигал О.М.

Зіборов М.Г.

Лиман Олександр

 

МО ВГО «УФХ» у Полтавській області

Семигал О.М.

Зіборов М.Г.

Куян Владислав

 

МО ВГО «УФХ» у Полтавській області

Семигал О.М.

Дзюбан А.М.

ДЗЮДО

Грицак Анастасія

 

Кременчуцька СДЮСШ з боротьби дзюдо

Середа С.А. Сорока Я.І.

Сукач Марія

 

Кременчуцька СДЮСШ з боротьби дзюдо

Середа С.А. Сорока Я.І.

ПЛАВАННЯ

Бабенко Віталій

Україна

СК Нафтохімік м.Кременчук

Колісник О.А.

Олексієнко Владислав

Україна

СК Нафтохімік м.Кременчук

Колісник О.А.

Іванова Анастасія

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Кукальова І.Л.

Менчинський Олександр

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Скляр О.С.

Смоляр Олексій

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Мороз З.В.

СУМО

Заліська Анастасія

Україна

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

 ім. І.Шемякіна

Кузнецова С.С. Скирда Т.О.

Бублій Валерія

Україна

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

 ім. І.Шемякіна

Кузнецова С.С. Скирда Т.О.

Одринський Владислав

Україна

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

 ім. І.Шемякіна

Кузнецова С.С. Скирда Т.О.

Герасименко Катерина

Україна

Полтавська ДЮСШ «Авангард»

 ім. І.Шемякіна

Кузнецова С.С. Скирда Т.О.

ШАХИ

Нагорний Ілля

Україна

ПОФШ

Ганська О.Є.

Ніколаєнко Віталій

Україна

ПОФШ

Ганська О.Є.

Пушенко Артем

Україна

ПОФШ

Ганська О.Є.

Гарамась Володимир

 

м. Лубни

Щербов Г.А.

Голуб Дмитро

 

м. Лубни

Щербов Г.А.

Бондаренко Владислав

 

м. Лубни

Щербов Г.А.

Ганжа Юлія (шахові композиції)

 

м. Полтава

Копил В.В.

Заступник начальника управління                                       М.А.Габор

угору ↑