Наказ №72 від 10.04.2014 "Про затвердження Порядків проведення особистого та виїзного прийомів громадян"

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Н А К А З

10.04.2014                     м. Полтава                                №72

Про затвердження Порядків проведення особистого та виїзного прийомів громадян

Відповідно до статті 22 Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок проведення особистого прийому громадян начальником, заступником начальника управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської обласної державної адміністрації (додається).

2. Затвердити Порядок проведення виїзного прийому громадян начальником, заступником начальника управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської обласної державної адміністрації (додається).

3. Головному спеціалісту відділу організаційно-масової роботи та фінансово-економічного обліку управління Срібній Ю.В. цей наказ подати на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Полтавській області та забезпечити офіційне опублікування.

4.  Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5.  Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління                                                           І.В.Петраш

ДолученняРозмір
osobistiy_priyom.pdf155.01 КБ