Наказ №79 від 04.03.2015 „Про присвоєння спортивних розрядів”

Версія для друку

 

                                                                                               

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Н А К А З

 

                                                04.03.2015                              м. Полтава                                         № 79

 

 

Про присвоєння спортивних розрядів

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014

№ 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265) Положення про Єдину спортивну класифікацію України, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 жовтня 2013 року № 582, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2013 року за № 1861/24393 та з метою забезпечення єдиного підходу до присвоєння спортивних звань і спортивних розрядів спортсменам та спортивного звання тренерам

НАКАЗУЮ:

 

1.   Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Сиротенко Мирослава

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Борисова Н. Є.

Смірнова І. В.

Корф Марія

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Борисова Н. Є.

Смірнова І. В.

Карюк Марія

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Борисова Н. Є.

Смірнова І. В.

Гончар Анастасія

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І. В.

Головач Н. В.

ДЗЮДО

Грицак Анастасія

“Україна”

СДЮСШ з дзюдо

м. Кременчук

Середа С. А.

Сорока Я. І.

ПАУЕРЛІФТИНГ

Тимошенко Володимир

“Колос”

Диканський р-н

Ніжніченко Д. О.

Вольвак Максим

 

СК “Еталон”

м. Комсомольськ

Шашин О. М.

Задворний Б. В.

Усенко Олександр

“Колос”

м. Гадяч

Ніжніченко Д. О.

Білокінь Сергій

“Україна”

м. Полтава

Іваньков М. М.

Яненко Сергій

“Україна”

м. Полтава

самостійно

Кореньков Ігор

“Україна”

ДЮСШ “Юність-1”

м. Полтава

Папко Г. І.

ПЛАВАННЯ

Дмітрієв Артем

МОН

ДЮСШ № 2

м. Комсомольськ

Савельєва І. О.

Стокоз О. В.

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Довбня Олексій

“Україна”

ДЮСШ “Авангард” ім. І. Шемякіна

Журавель В. І.

Бузько С. В.

Маркарян Марк

“Україна”

ДЮСШ “Авангард” ім. І. Шемякіна

Блащак І. Ф.

Шут В. В.

Харічков Олександр

“Україна”

ДЮСШ “Авангард” ім. І. Шемякіна

Блащак І. Ф.

Шут В. В.

Прокопенко Богдан

“Україна”

ДЮСШ “Авангард” ім. І. Шемякіна

Блащак І. Ф.

Шут В. В.

 

2.     Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ПАУЕРЛІФТИНГ

Хачатрян Рафаель

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Хачатрян Х. Р.

Якубова Олександра

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Хачатрян Х. Р.

Панченко Євгенія

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Хачатрян Х. Р.

Дикань Ростислав

“Україна”

ДЮСШ “Юність-1”

м. Полтава

Папко Г. І.

Годунов Кирило

“Україна”

ДЮСШ “Юність-1”

м. Полтава

Папко Г. І.

ПЛАВАННЯ

Ситник Всеволод

МОН

ДЮСШ № 2

м. Комсомольськ

Савельєва І. О.

Стокоз О. В.

Іванюта Артур

МОН

ДЮСШ № 2

м. Комсомольськ

Савельєва І. О.

Стокоз О. В.

ДЗЮДО

Кучеренко Назар

“Колос”

м. В. Сорочинці

Голінка С. І.

АРМСПОРТ

Жимбей Дмитро

“Колос”

Кобеляцький р-н

Голтвянський В. А.

БОКС

Шаповал Денис

 

СДЮШОР з боксу

м. Кременчук

Гончар Б. І.

Волошин Роман

 

СДЮШОР з боксу

м. Кременчук

Гончар Б. І.

Туркін Олександр

 

СДЮШОР з боксу

м. Кременчук

Гончар Б. І.

Бондаренко Віктор

 

СДЮШОР з боксу

м. Кременчук

Гончар Б. І.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Данищенко Олена

“Україна”

КДЮСШ “Авангард” м. Кременчук

Крамарова Л. О.

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Кривенко Артем

“Україна”

ДЮСШ “Авангард” ім. І. Шемякіна

Блащак І. Ф.

Шут В. В.

 

Начальник управління                                                             О.В.Пєшков 

угору ↑