Наказ №88 від 7.03.2013 "Про присвоєння спортивних розрядів"

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

 

НАКАЗ

 

    07.03. 2013 року                                                              № 88

м. Полтава

 

Про присвоєння

спортивних розрядів

 

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 07.04.2006 № 1088 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 4 травня 2006 року за № 518/12392)

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

 

 

 

Прізвище, ім’я
 

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Дудник Денис

МОН

ДЮСШ м. Лубни

Товкач Р.В.

Блащак І.Ф.

КАРАТЕ

Сурков Роман

 

ПОФКК

Прасолов Д.А.

Івахно Тетяна

 

ПОФКК

Прасолов Д.А.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Ястреба Олег

 

м. Лохвиця

Терновий В.А.

 

 

 

 

СПОРТИВНІ ТАНЦІ

Глазов Олександр

Колос

ОДЮСШ «Колос»

 м. Полтава

Сідак О.В.

Носко Сергій

Колос

ОДЮСШ «Колос»

 м. Полтава

Сідак О.В.

Передерій Ольга

Колос

ОДЮСШ «Колос»

 м. Полтава

Сідак О.В.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Іваненко Катерина

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Борисова Н.Є. Каркачева Е.М.

Кандибіна Анастасія

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Борисова Н.Є. Каркачева Е.М.

Шаповал Юлія

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

СУМО

Бабак Євгеній

Колос

с. Великі Сорочинці Миргородського

Голінка С.І.

Таранюк Микола

Колос

с. Великі Сорочинці Миргородського

Голінка С.І.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Ксьонз Віталій

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

Неділько Вячеслав

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

Дерюга Назар

МОН

ДЮСШ

м. Миргород

Шудєгов С.М.

Шудєгов Сергій

 

м. Миргород

Шудєгов С.М.

 

  1. Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

 

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Харченко Костянтин

МОН

ДЮСШ м. Лубни

Товкач Р.В.

 

 

 

 

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Кузьменко Віктор

 

м. Лохвиця

Терновий К.А.

АРМСПОРТ

Тищенко Аня

Колос

м. Кобеляки

Левченко М.В.

Голтвянський Володимир

Колос

м. Кобеляки

Левченко М.В.

Размясова Валерія

Колос

ОДЮСШ «Колос» м. Кобеляки

Письмак А.О.

Бердник Тетяна

Колос

ОДЮСШ «Колос» м. Кобеляки

Письмак А.О.

КАРАТЕ

Іщенко Дмитро

 

ПОФКК

Прасолов Д.А.

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

Сидоренко Денис

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Казарян С.А.

Кібкало Данило

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Казарян С.А.

Шевроністов Денис

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Казарян С.А.

Компанієць Максим

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Казарян С.А.

Огурцов Ярослав

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Казарян С.А.

Кремльов Руслан

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Казарян С.А.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Шевченко Максим

МОН

ДЮСШ

м. Гребінка

Тарасюк О.Ю.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Артюшевська Поліна

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Борисова Н.Є.

Сиротенко Мирослава

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Борисова Н.Є.

Карюк Марія

МОН

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Борисова Н.Є.

Ковальчук Діана

Спартак

КДЮСШ ФСТ «Спартак»

Солодовникова Н.П.

Чернишова М.М.

Євтушенко Анастасія

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

Локоцька Вікторія

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

Буневич Анастасія

 

ДЮСШ №4

м. Полтава

Круглікова Н.Л.

 

 

Т.в.о. начальника  управління                                              І.В. Петраш

угору ↑