Наказ №97 від 06.06.2014 «Про присвоєння спортивних розрядів»

Версія для друку

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

     Н А К А З

 06.06.2014 року                   м. Полтава                                 № 97

 

Відповідно до норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014  № 1258 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 травня 2014 року за № 488/25265)

НАКАЗУЮ:

Присвоїти розряд «Кандидат у майстри спорту України» наступним спортсменам:

Прізвище, ім’я

Товариство

Місто,

ДЮСШ, СК

Тренер

ДЗЮДО

Дзябенко Іван

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» м.Комсомольськ

Заболотнй В.І.

Ємченко О.В.

Врублевська Анастасія

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» м.Полтава

Пилипенко О.О.

Кіріченко Костянтин

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» м.Полтава

Касимова Л.І.

Пилипенко О.О.

Стаднік Олег

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» м.Полтава

Пилипенко О.О.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Сидоренко Вікторія

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Чумак І.І.

Підлісний Іван

Колос

Зінківська РО ВФСТ «Колос»

Чумак І.І.

Плескач Валентина

Україна

м.Лубни

Слинько В.В.

Хмура Яна

Україна

м.Лубни

Слинько В.В.

Дудник Денис

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна м.Полтава

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

Симоненко Сергій

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна м.Полтава

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

Баталін Леонід(підтвердження)

Україна

Полтавська ОШВСМ

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

Харічков Олександр(підтвердження)

Україна

Полтавська ОШВСМ

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

Олефір Дмитро(підтвердження)

Україна

Полтавська ОШВСМ

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Прокопенко Валентин

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна м.Полтава

Журавель В.І.

Довбня Олексій

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна м.Полтава

Журавель В.І.

Северин Владислав

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна м.Полтава

Журавель В.І.

ПЛАВАННЯ

Менчинський Олександр

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Скляр О.С.

Мороз З.В.

Запорожець Іван

Динамо

ДЮСШ №3 з плавання

м. Полтава

Яценко В.П.

Мороз З.В.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Ткаченко Карина

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Івченко Дарина

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Косенко Олександра

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Дмитренко Валерія

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Моклякова Катерина

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Мороховець Валерія

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Багрій Вікторія

 

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В.

Краснораменская Олександра

 

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Каркачева Е.М. Борисова Н.Є.

Губаренко Ілона

 

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Каркачева Е.М. Борисова Н.Є.

ЧЕРЛІДІНГ

Громюк Анна

 

ГО ПОФ ЧГПСК

Синиця Т.О.

Синиця С.В.

Садичко Марина

 

ГО ПОФ ЧГПСК

Синиця Т.О.

Синиця С.В.

Петрова Анна

 

ГО ПОФ ЧГПСК

Синиця Т.О.

Синиця С.В.

Дзюба Тетяна

 

ГО ПОФ ЧГПСК

Синиця Т.О.

Синиця С.В.

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

Черкаський Тарас

Колос

ДЮСШ ім. О.Бутовського

Неводнича О.П.

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

Орищенко Іван

 

Новосанжарська ДЮСШ

Старєлов А.Л.

 

Присвоїти І спортивний розряд наступним спортсменам:

ДЗЮДО

Поляруш Богдан

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» м.Лохвиця

Саловський А.Г.

Рось Артем

 

КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» м.Лохвиця

Саловський А.Г.

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

Дяченко Єлизавета

Колос

ДЮСШ ім. О.Бутовського

Неводнича О.П.

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Кузнєцов Микола

Колос

ЗОГ ПОДЮСШ «Колос»

Зінченко В.В.

Пасічніченко Денис

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна

м. Полтава

Табакін А.І.

Таракан Дмитро(підтвердження)

Україна

Полтавська ОШВСМ

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

Гнатченко Сергій

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна м.Полтава

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

Залужний Денис

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна м.Полтава

Блащак І.Ф.

Блащак О.О.

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Береговенко Владислав

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна

Журавель В.І.

Зуб Володимир

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна м.Полтава

Журавель В.І.

Коган Ярослав

Україна

ДЮСШ «Авангард

ім. І.Шемякіна м.Полтава

Журавель В.І.

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Сербіченко Діана

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Солянко Софія

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Кочерещенко Анастасія

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Куліш Анна

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Дмитрик Поліна

 

ДЮСШ № 4

м Полтава

Мілевська Г.Й.

Зіміна Аліна

 

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В.

Борисова Н.Є.

Гончар Анастасія

 

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В.

Головач Н.В.

Шмандій Діана

 

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Каркачева Е.М. Борисова Н.Є.

Лашко Дар’я

 

ДЮСШ №1

м. Кременчук

Смірнова І.В. Каркачева Е.М. Борисова Н.Є.

БАСКЕТБОЛ

Кузьменко Сергій

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Сошенко Д.В.

Мочаєв Сергій

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Сошенко Д.В.

Михайленко Антон

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Піч І.П.

Сай Олександр

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Піч І.П.

Кравець Альберт

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Піч І.П.

Яковенко Іван

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Сошенко Д.В.

Санченко Костянтин

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Сошенко Д.В.

Плоскій Олександр

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Піч І.П.

Бутко Руслан

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Піч І.П.

Бутко Богдан

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Піч І.П.

Лисенко Вячеслав

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Піч І.П.

Хименко Вадим

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Сошенко Д.В.

Михайлик Владислав

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Піч І.П.

БОКС

Кошман Олександр

 

СДЮШОР з боксу

м. Кременчук

Мальцев О.Л.

Балійчук Мирослав

 

СДЮШОР з боксу

м. Кременчук

Мальцев О.Л.

Чорний Станіслав

 

СДЮШОР з боксу

м. Кременчук

Мальцев О.Л.

Дадіч Антон

 

СДЮШОР з боксу

м. Кременчук

Мальцев О.Л.

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ

Волосова Таїсія

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Божинська О.О.

Манаєнкова Вікторія

МОН

ДЮСШ №2

м. Кременчук

Шаляпін С.В.

Заступник начальника  управління                                                           М.А.Габор

угору ↑