Номери цілодобових телефонних ,,гарячих ліній” та відповідальних осіб з питань соціального захисту бездомних осіб в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років

Версія для друку




Номери цілодобових телефонних ,,гарячих ліній”  та відповідальних  осіб з питань соціального захисту бездомних осіб в осінньо-зимовий період
2019 - 2020 років
         
         
№ п/п Назва району Телефон Прізвище, ім'я та по батькові Посада
1 2 3 4 5
1 м.Полтава (0532)56-79-09 Чикурова Олена Владиславівна керівник центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі
0506120270 Чередниченко Станіслав Валерійович завідуючий відділення обліку бездомних осіб та соціальної роботи зі звільненими з місць позбавлення волі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення  виконкому ПОДІЛЬСЬКОЇ районної у м.Полтаві ради
(0532)56-79-09 Чикурова Олена Владиславівна керівник центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі
15-80, (0532)56-29-71, 56-20-34, 56-48-38   Відділ оперативного реагування УЖКГ
2 Крюківський район
м.Кременчук

 098 455 12 14
Храпач Наталія Абдиєвна завідувач сектору обліку бездомних осіб територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Крюківського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області
3 Автозаводський
район
м.Кременчук
089-250-13-81;  067-23-966-39  Корнілов Вадим Сергійович завідувач відділення обліку бездомних осіб територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської  області
4 м. Лубни 0990690807 Полулях Людмила Василівна завідувач відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради
5 Шишацький
район
(05352)9-25-02 Бибик Юрій Іванович  соціальний працівник ІІ категорії відділення підтримки сімей в СЖО Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» 
6  Гадяцький
район
0502304938 Варибрус Алла Юріївна соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Гадяцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
7 Лубенський
район
0996826944 Нестеренко Ігор Іванович заступник голови, начальник районного оперативного штабу
0501372867 Хомкіна Наталія Трохимівна директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської РДА
8 Козельщинський
район
0994020548 Вяткін Віктор Володимирович завідувач сектору обліку бездомних осіб                   територіального центру  соціального
 обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської РДА
9 Котелевський
район
0954252043 Будко Ольга Іванівна заступник начальника-начальник відділу соціально-трудових відносин, в.о.начальника управління соціального захисту населення Котелевської райдержадміністрації
10 Пирятинський
район
(05358)3-26-54; 0999362285; 0500228505 Вовокдав Юлія Віталіївна фахівець із соціальної роботи територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Пирятинського району
11 Гребінківський
район
(05359) 91-2-65 Алєксєєнко Ігор Миколайович головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства Гребінківської райдержадміністрації
(05359)91919 Гужик Андрій Іванович директор Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
(05359)91584   Черговий ДПРЧ-21
12 Полтавський
район
0665432768 Сторожилов Олександр Григорович провідний фахівець із соціальної роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району
13 Кременчуцький
район 
(0536)72-45-93 Оганова Світлана Валентинівна фахівець сектору обліку бездомних громадян територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кременчуцького району
14 Машівський
район
0996091139 Ігнатенко Надія Володимирівна директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівського району
15 Зіньківський
район
(05353)3-33-02 Смолькіна Надія Федорівна заступник директора територіального центру Зіньківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
16 Решетилівський
район
(05363) 2-64-95 Михалевська Тетяна Іванівна заступник директора Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
17 Диканський
район
(05351) 9-74-47            Терещенко Наталія Петрівна юрисконсульт Диканського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
18 Лохвицький
район
0994041604 Дробот Наталія Петрівна провідний спеціаліст з соціальних та гуманітарних питань виконавчого комітету Лохвицької міської ради
19 Новосанжарський
район
0663124153 Бодак Сергій Анатолійович Директор Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
20 м. Горішні Плавні 0672788987 Скрипник Валентина Олександрівна заступник директора Горішньоплавнівського міського територіального центру соціального обслуговування "Калина"
21 Кобеляцький
район
0669064296 Новицька Тетяна Юріївна соціальний працівник Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
22 Глобинський
район
(05365)24-2-35 Горліковська Віта Леонідівна завідувач відділення прийомного покоя КНМП «Глобинська ЦРЛ», лікар-невролог
23 Хорольський
район
(05362)33-5-84 Дзюба Валерій Іванович черговий при Хорольській РДА
24 Карлівський
район 
(05346)2-23-05 Ігнатенко Віктор Миколайович черговий при Карлівській РДА
25 Оржицький
район
(05357)9-12-35 Сокол Віктор Степанович провідний фахівець з соціальної роботи  Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
26 Миргородський
район
(05355) 5-20-58 Фесенко Віктор Анатолійович  заступник голови Миргородської райдержадміністрації 
27 Семенівський
район
(05341)92-5-60 Бугай Світлана Петрівна завідувач відділенням денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської РДА
28 Чорнухинський
район
(05340)5-13-37 Порохня Лариса Андріївна психолог відділення денного перебування
29 Чутівський
район
(05347)9-10-68 Данільченко Тетяна Олексіївна заступник голови Чутівської райжержадміністрації
30 Шишацький
район
(05352)9-25-02 Бибик Юрій Іванович              соціальний працівник відділення підтримки сімей в СЖО Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради"
31 м. Миргород (05355)5-32-81 Тимкова Валентина Володимирівна заступник начальника управління соціального захисту населення Миргородської міської ради
32 Великобагачанський
район
(05345)9-14-41 Маленко Олег Григорович юрисконсульт Великобагачанського територільного центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
33 Глобинська
міська ОТГ
(05365)25-5-40 Кузнєцова Світлана Анатоліївна начальник загального відділу ВК Глобинської міської ради
(05365)24-2-78
34 Нехворощанська ОТГ 066 60 80 749 Раджабова Юлія Анатоліївна спеціаліст II категорії з соціальних питань
099 35 31 495 Рожко Мирослава Петрівна в.о. директора КУТЦСО
35 Опішнянська ОТГ (05353) 42 301 Пругло Сергій Олександрович начальник ДПРП смт. Опішня
(05353) 42 383 Окара Юлія Юріївна директор комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Опішнянської селищної ради Зіньківського району Полтавської області
36 Білоцерківська ОТГ 0502289325 Фелоненко Юлія Миколаївна в.о. начальника відділу соціального захисту населення, сімей, дітей та молоді виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради
37 Заворсклянська сільська рада 0675312585 Сологор Вячеслав Іванович сільський голова
38 "Центр надання соціальних послуг" Сергіївської сільської ради 0997597862 Білик Інна Володимирівна соціальний працівник
0990413545 Лобода Юлія Володимирівна директор "Центру надання соціальних послуг" Сергіївської сільської ради
39 ВК Новогалещинської селищної ради Козельщинського району 0674229717 Козло Ігор Миколайович секретар
0976470850
40 Засульська сільська рада 0665556801 Устименко Микола Миколайович начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи ВК Засульської сільської ради
41 Білоцерківська ОТГ 0502289325 Фелоненко Юлія Миколаївна в.о. начальника віддлу соціального захисту населення ВК Білоцерківської ОТГ
42 Бутенківська ОТГ 0534333006; 0504717101 КО "Місцева пожежна охорона Бутенківської сільської ради" черговий
43 ВК Новознам'сільської ради Кременчуцького району 0677723870 Мороз Валентина Борисівна начальник відділу ЦНАП
угору ↑