Номери районних (міських) телефонів ,,гарячих ліній” та відповідальних осіб з питань соціального захисту бездомних осіб

Версія для друку




         
№ п/п Назва району Телефон Прізвище, ім'я та по батькові Посада
1 2 3 4 5
1 Київський (0532)56-79-09 Чикурова Олена Владиславівна керівник  Центра адаптації
 для бездомних осіб
2 Шишацький (05352)9-25-02 Бибик Юрій Іванович  завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги терцентру
3  Гадяцький (05354)2-06-92                               (05354)2-38-24 Кеда Анатолій Михайлович завідувач сектора взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації терцентру
(05354)2-07-03 Варибрус Алла Юріївна соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру
4 Лубенський (05361)73-914 Сергієнко Наталія Володимирівна завідувач відділення денного перебування терцентру 
5 Козельщинський (05342)3-17-21 Кириченко Людмила Анатоліївна директор територіального центру
6 Котелевський (05350)2-11-76 Будко Ольга Іванівна заступник начальника-начальник відділу соціально-трудових відносин терцентру
7 Пирятинський (05358)3-26-54 МедведенкоТетяна Леонідівна провідний фахівець з соціальної роботи терцентру
8 м. Миргород (05355)5-44-06 Тимкова Валентиа Володимирівна заступник начальника УСЗН
9 Гребінківський (05359)91-5-84  черговий частини Гребінківського РС ГУ ДСНС України у Полтавські області  чергова частина Гребінківського РС ГУ ДСНС України у Полтавські області 
(05959)91-1-80,   (05959)91-2-65  Алєксєєнко Ігор Миколайович головний спеціаліст відділу містобудування та будівництва Гребінківської райдержадміністрації
10 Великобагачанський (05345)9-12-76 Маленко Олег Григорович юрисконсульт терцентру
11 Полтавський (0532)60-91-36 Сторожилов Олександр Григорович провідний юрисконсульт терцентру
12 Подільський район (0532) 51-33-87 Чередниченко Станіслав Валерійович завідувач відділення обліку бездомних осіб та соціальної роботи зі звільненими з місць позбавлення волі
13 Крюківський район (05366) 6-13-60 Миронова Ольга Костянтинівна директор територіального центру
14 Кременчуцький  (0536)72-48-19 Оганова Світлана Валентинівна фахівець з обліку безпритульних громадян та звільнених осіб територіального центру
15 Автозаводський (0536)77-17-57 Корнілов Вадим Сергійович завідувач відділення обліку бездомних осіб терцентру 
16 Лубенська міскрада (05361)7-38-38 Сухонос Наталія Василівна директор терцентру 
17 Машівський район (05364)9-12-31 Турбаба Людмила Євгенівна завідувач відділенням "соціальний офіс" терцентру
18 Зіньківський (05353)3-33-02 Рибалка Людмила Федорівна завідувач відділення денного перебування терцентру 
19 Решетилівський район (05363) 2-64-95 Михалевська Тетяна Іванівна завідувач відділенням "соціальний офіс" терцентру
20 Диканський район (05351) 9-74-47      066-89-24-927        Терещенко Наталія Петрівна юрисконсульт терцентру
21 Лохвицький (05356)3-45-09 Куликова Клавдія Іванівна соціальний працівник відділення денного перебування терцентру
22 Новосанжарський (05344)3-15-66 Плішкіна Ніна Іванівна соціальний працівник відділення денного перебування терцентру
23 Шевченківський район (0532)68-11-53 Мягкохліб Ольга Іванівна заступник начальника управління - директор терцентру
Граб Галина Михайлівна заступник  директора терцентру
Сахно Людмила Миколаївна завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги
24 м. Горішні Плавні 096-79-92-107 Скрипник Валентина Олександрівна заступник директора терцентру
25 Кобеляцький (05343)3-44-16 Новицька Тетяна Юріївна соціальний працівник терцентру
26 Глобинський (05365)24-3-68 Недосіка Оксана Сергіївна соціальний працівник терцентру ї
27 Хорольський (05362)33-1-36 Джурадзе Аліна Василівна фахівець із соціальної роботи терцентру
28 Карлівський р-н (05346)2-13-62 Дебольська Лариса Олексіївна соціальний працівник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги терцентру
29 Оржицький (05357)9-22-10 Олійник Аліна Володимирівна завідувач відділення соціальної допомоги вдома терцентру
30 Миргородський район (05355)5-53-69 Гуржій Олександр Васильович заступник голови Миргородської райдержадміністрації 
(05355)5-31-21 Шабала Людмила Василівна соціальний працівник терцентру 
31 Семенівський район (05341)92-5-60 Цвіркун Катерина Сергіївна фахівець із соціальної роботи І категорії терцентру
32 Чорнухинський (05340)5-13-37 Супрун Олена Анатоліївна фахівець із соціальної допомоги вдома терцентру
33 Чутівський (05347)9-10-68 Данільченко Тетяна Олексіївна заступник голови Чутівської райжержадміністрації
         

 

угору ↑