Обговорення проєкту стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021- 2027 роки

Оголошення

про початок громадського обговорення проєкту Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021- 2027 роки

В області завершується процес розроблення проєкту Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на період 2021-2027 років (далі - Стратегія) з урахуванням принципів SMART-спеціалізації – новітнього підходу, що передбачає визначення окремих стратегічних цілей та завдань щодо розвитку видів економічної діяльності, які мають інноваційний потенціал (з урахуванням конкурентних переваг регіону) та сприяють трансформації секторів економіки в більш ефективні.

Відповідно облдержадміністрація оголошує про початок громадського обговорення проєкту Стратегії, який підготовлений Робочою групою з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021 – 2023 роки.

Протягом такого обговорення представники громадськості можуть подавати свої зауваження або пропозиції, які, на їх думку, стосуються розвитку області у наступному плановому періоді. Зауваження та пропозиції приймаються до 15 грудня 2019 року на електронну адресу gue.reform@adm-pl.gov.ua з темою листа «Пропозиції до Стратегії 2027».

ДолученняРозмір
strategiy_2027.doc426.8 КБ