Організація та проведення оплачуваних громадських робіт

Організація та проведення оплачуваних громадських робіт

Даний вид послуги регулюється Положенням про порядок організації та проведення оплачуваних громадський робіт, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.1998 р. № 578, Постановою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття від 25.05.06 року  № 390 „Про перелік видів оплачуваних громадських робіт, які можуть фінансуватися за рахунок коштів Фонду, Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 року № 98 „Про продовження строку дії постанов КМУ від 20.03.2006 року № 357 і від 12.04.2006 року № 511” тощо.

Оплачувані громадські роботи -  це загальнодоступні види тимчасової трудової діяльності громадян, що не потребують спеціальної кваліфікації і виконуються на договірній основі. Оплачувані громадські роботи організовують місцеві державні адміністрації за участю державної служби зайнятості для забезпечення тимчасової зайнятості населення, передусім осіб, зареєстрованих як безробітні, на підприємствах комунальної власності і за договорами – на інших підприємствах.