Переваги Полтавської області

Версія для друку

Знаходиться в центрі України на перетині важливих міжнародних транспортних шляхів. Має розвинену інфраструктуру автомобільних, залізничних, водних та повітряних перевезень.
image1 image2
Забезпечена кваліфікованими людськими ресурсами з високим рівнем професійно-технічної та вищої освіти,що сприятиме швидкому зростанню вашого бізнесу. Послуги з якісного підбору кадрів на обласному рівні надає Полтавський обласний центр зайнятості. Велика кількість талановитої молоді та  підготовка у вищих навчальних закладах з інженерно-технічних та комп’ютерних наук, медицини, економіки, фінансів та юриспруденції створюють середовище здатне забезпечити розвиток як базових,так і сучасних секторів економіки.
image3 image4
Область представлена розвиненим промисловим виробництвом, найбільша частка якого належить підприємствам машинобудування, нафтогазовидобувного комплексу, гірничодобувної та харчовій промисловості. Розвинутий аграрний комплекс, з його високим рівнем виробництва зернових, технічних культур та тваринницької продукції пропонують широкі можливості джерел постачання та кооперації.
Органічне землеробство - те, чим відома Полтавщина.
image5 image6
Має широкий спектр офісних та торгівельно-виставкових приміщень, а також оснащених конференц-залів для проведення офіційних зустрічей, нарад, форумів та презентаційних заходів. Великий вибір офісних й виробничих приміщень та земельних ділянок, які можуть бути використані для реалізації інвестиційних проектів та успішного ведення бізнесу. Область має зареєстрований Індустріальних парк "Ланнівський" в межах Ланнівської ОТГ. Омельницька та Пирятинська об'єднані територіальні громади  працюють над створенням таких парків на своїх територіях. Діяльність таких парків в першу чергу стимулює розвиток інноваційного виробництва, залучення інвестицій та створення нових робочих місць.
image7 image8
Мережа центрів надання адміністративних послуг із сучасним обладнанням та сприяння розвитку бізнесу місцевими органами влади дозволяють оперативно вирішувати реєстраційні та юридичні питання населенню та підприємцям за принципом "єдиного вікна". Розвинена мережа установ охорони здоров"я, культури, спорту й дозвілля в поєднанні з давньою історією і традиціями, мальовничими краєвидами та сучасною інфраструктурою дозволяють почуватися кожній людині впевнено і гармонійно.
image9 image10

 

угору ↑

17.10.2018