Переваги Полтавської області

Версія для друкуВерсія для друку

Полтавщина займає вигідне економіко-географічне положення у центрі України на перетині важливих міжнародних транспортних шляхів.

Темпи розвитку регіональної промисловості перевищують середньоукраїнські показни­ки.

Значний науково-технічний потенціал, здатний забезпечити супровід розвитку основних секторів економіки і соціальної сфери.

Розвинутий аграрно-промисловий комплекс, що характеризується високим рівнем вироб­ництва зернових та технічних культур, тваринницької продукції.

Позитивні макроекономічні показники та постійне зростання попиту роблять Полтавсь­ку область майже ідеальним місцем для входження на ринок України.

Полтавщина має значний науково-технічний потенціал, здатний забезпечити супровід розвитку основних секторів економіки і соціальної сфери.

Сприятливий бізнес-клімат завдяки розвинутій мережі інформаційно-консультаційних центрів з сучасним технічним устаткуванням та підтримці малого бізнесу органами влади.

В Полтавській області налічується 64 професійно-технічних та вищих навчальних закла­дів, у яких ведеться підготовка більше ніж за 200 спеціальностями, що дає можливість забезпечити кваліфікованими робітничими кадрами підприємства області.

Розвинута мережа закладів охорони здоров'я, культури, спорту та відпочинку, яка дозво­ляє гармонійно розвиватись кожній людині на Полтавщині.

На   території   Полтавської    області,  у   м. Кременчуці, ведеться робота щодо створення Індустріального  парку «Центральний» на земельній ділянці загальною площею 168,55 га, який включено до Державного Реєстру індустріальних (промислових) парків України.

угору ↑