Для регіональних ЗМІ

Під час ревізії Лубенської районної державної лікарні  ветеринарної медицини фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавськійобласті – Лубенської об’єднаної державної фінансової інспекції встановили фінансових порушень на загальну суму 65,5 тис. грн.

Ревізії піддано період діяльності установи з 01.01.2011 по 31.03.2014.
Зокрема, зафіксовано не перераховання 46,1 тис. грн, отриманих за надання платних  послуг, до спеціального фонду Державної ветеринарної та  фітосанітарної служби України, який є складовою спеціального фонду  державного  бюджету.
Також, встановлено, що у грудні 2012 року лікарнею ветмедицини плату за надані ветеринарні послуги обраховано у заниженому розмірі, внаслідок чого установа недоотримала понад 17 тис. грн за надані ветеринарні послуги;
Виявлені порушення частково усунуто.
За порушення порядку ведення бухгалтерського обліку на одну посадову особу складено протокол про адміністративну відповідальність.
Інформацію про результати ревізії направлено до Лубенської міжрайонної прокуратури.

Прес-служба Держфінінспекції
                                                                         в Полтавській області