Під час ревізії Лубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавськійобласті – Лубенської об’єднаної державної фінансової інспекції встановили фінансових порушень на загальну суму 65

Версія для друку

Для регіональних ЗМІ

Під час ревізії Лубенської районної державної лікарні  ветеринарної медицини фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавськійобласті – Лубенської об’єднаної державної фінансової інспекції встановили фінансових порушень на загальну суму 65,5 тис. грн.

Ревізії піддано період діяльності установи з 01.01.2011 по 31.03.2014.
Зокрема, зафіксовано не перераховання 46,1 тис. грн, отриманих за надання платних  послуг, до спеціального фонду Державної ветеринарної та  фітосанітарної служби України, який є складовою спеціального фонду  державного  бюджету.
Також, встановлено, що у грудні 2012 року лікарнею ветмедицини плату за надані ветеринарні послуги обраховано у заниженому розмірі, внаслідок чого установа недоотримала понад 17 тис. грн за надані ветеринарні послуги;
Виявлені порушення частково усунуто.
За порушення порядку ведення бухгалтерського обліку на одну посадову особу складено протокол про адміністративну відповідальність.
Інформацію про результати ревізії направлено до Лубенської міжрайонної прокуратури.

                                                                         Прес-служба Держфінінспекції
                                                                         в Полтавській області
.

угору ↑