Під час ревізії Першої міської клінічної лікарні міста Полтави фінінспектори Полтавщини виявили порушень на суму майже 120 тис. грн

Версія для друку

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 119,9 тис. грн під час ревізії Першої міської клінічної лікарні міста Полтави.
Зокрема, лікувальний заклад сплатив за енергоносії та комунальні послуги, які спожили сторонні юридичні особи 80,3 тис. грн., що призвело до зайвого витрачання бюджетних коштів.
Фінінспектори також виявили порушення законодавства з оплати праці, що призвело до зайвого витрачання фінансових ресурсів в загальній сумі 20,6 тис. грн.
Крім того, встановлено недоотримання місцевим бюджетом коштів в сумі 18,9 тис. грн через не перерахування коштів утриманих від переплаченої заробітної плати працівникам лікарні за минулий рік та не перерахування сум кредиторської заборгованості, строк позовної давності якої минув.
Встановлені порушення частково усунуто.
На посадових осіб лікарні складено чотири протоколи про адміністративне правопорушення, а про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.
                                                                                              Прес-служба Держфінінспекції
                                                                                              в Полтавській області

угору ↑