Під час ревізії у Підприємства електромереж зовнішнього освітлення „Міськсвітло” працівники Держфінінспекції виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 126,7 тис. грн.

Зокрема, через заниження вартості виконаних робіт з обслуговування, утримання та поточного ремонту опор електромереж зовнішнього освітлення при використанні її сторонніми організаціями та послуг з використання автопідіймача для сторонніх організацій підприємство недоотримало 51,7 тис. грн.

Окрім того, внаслідок не виставлення рахунків замовникам послуг за зберігання транспортних засобів підприємство недоотримало 17,6 тис. грн.

Також, під час ревізії встановлено факти незаконного преміювання працівників підприємства „Міськсвітло” та сплату за завищеною ставкою єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого витрачання понад 35 тис. грн.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку 4 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

За недотримання законодавства з фінансових питань до підприємства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано Головне управління національної поліції України в  Полтавській області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області