Підсумки роботи із зверненнями громадян за 2016 року

Підсумки роботи із зверненнями громадян за 2016 року

На виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» управління містобудування та архітектури повідомляє.

За 2016 рік до управління надійшло 77 звернень. З них 5 прийнято на особистому прийомі громадян керівництвом управління, 7 надійшли поштою на адресу Управління, 12 поступило на Урядову гарячу лінію.

Серед звернень, які були розглянуті управлінням: 8 — з Адміністрації Президента України, 3 — з Апарату Верховної Ради, 2 — з Генпрокуратури України, 4 — від народних депутатів України.

За звітний період значна частина звернень стосувалась питань будівництва і містобудування, забезпечення громадян житлом та земельними ділянками. Лише від учасників АТО та членів  їх сімей надійшло 18 звернень. У ІІ півріччі надійшли звернення щодо вирішення житлового питання внутрішньо переміщених осіб. Надходить багато скарг щодо вирішення спірних питань (незгода з будівництвом по сусідству, прибудов і т.д.).

Щодо надходження звернень у територіальному розрізі, то найбільше звернень - з  міст Полтава  та  Кременчук. Мешканців  міст  хвилюють питання пов'язані з новим житловим будівництвом, відсутністю підключення житлового будинку до інженерних мереж, забезпеченням житлом, наданням земельних ділянок та вирішення конфліктних ситуацій.

Звернень, на які надано безпідставну відмову за 2016 рокуі не було, два звернення переслано за належністю, одне звернення — доведено до відома.

Для зручності заявників необхідна довідкова інформація щодо подання звернень зібрана на стенді, що розташований біля приймальні управління та на сайті облдержадміністрації.

Робота із зверненнями громадян в управлінні буде і надалі пріоритетною.