Підсумки роботи щодо розгляду запитів на публічну інформацію у 2016 році

Версія для друку

Підсумки роботи щодо розгляду запитів на публічну інформацію у 2016 році.

 

На виконання положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про інформацію» та Законів України «Про доступ до публічної інформації» в Управлінні опрацьовано за 2016 рік 17 запитів (в тому числі 1 запит розглядався за дорученням Секретаріату Кабінету Міністрів України, 8 - Полтавської обласної державної адміністрації, 7 — надійшли на адресу Управління, 1 прийнятий на особистому прийомі начальника управління).

Всі запити виконані у встановлений законодавством термін. У 16 запитах надано в межах повноважень роз'яснення та запитувана інформація. Один запит переслано за належністю. Безпідставних відмов у наданні інформації не було.

Стосовно змісту запитів слід виділити питання щодо інформації про наявні земельні ділянки для виділення під забудову, регіональні програми, направлені на кредитування та будівництво житла, прохання надати викопіювання з містобудівної документації, копії та переліки відповідних документів або об'єктів.

 

угору ↑