Підсумки роботи щодо запобігання корупції у 2016 року

Підсумки роботи щодо запобігання корупції у 2016 року.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №434 від 20.08.2015 щодо Програми запобігання корупції у Полтавській області з метою забезпечення реалізації Законів України “Про запобігання корупції” та “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки” у січні 2016 року розроблено та затверджено “План заходів щодо запобігання корупції на 2016 рік в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації”, відповідно до якого проводилася робота впродовж року.

За результатом перевірки подання е-декларацій на виконання положень частини другої статті 49 Закону України “Про запобігання корупції” було виявлено і повідомлено НАЗК в установлений законодавством термін, про  несвоєчасне подання електронної декларації через наявні технічні проблеми.

Проаналізовано виконання Програми запобігання корупції у Полтавській області на 2015-2016 роки щодо вирішення питання дотримання раціонального планування, використання та охорони обласних земельних ресурсів, прав громадян на землю, запобігання корупційним проявам у цій сфері. Основою для розроблення проектів землевпорядної документація являється містобудівна документація відповідного рівня, яка до затвердження обов'язково розглядається на засіданнях архітектурно-містобудівної ради при Управлінні.

На виконання закону України «Про доступ до публічної інформації» на сайті облдержадміністрації розміщена необхідна публічна інформація про діяльність Управління.

Відповідно до наданих повноважень Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації не надає адміністративних послуг.

За 2016 року Управлінням не проводилося конкурсів та тендерів щодо закупівлі робіт, товарів чи послуг за кошти державного та місцевого бюджетів.