Підвищення правової культури в рамках Угод про співпрацю

Підвищення правової культури в рамках Угод про співпрацю

З метою підвищення правової культури та в рамках Угод про співпрацю між відділенням Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області (далі Відділення) та Полтавською обласною радою професійних спілок, кафедрою управління персоналом і економіки праці вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулися виступи, прочитано лекцію та проведено «майстер-клас».

Так 26 квітня 2017 року, в приміщенні обласної державної адміністрації, відбулося розширене засідання президії Полтавської обласної організації профспілки працівників державних установ України. Учасниками пленуму були представники районних і міських організацій профспілок області, керівники державних установ, соціальні партнери. Основним  питанням порядку денного було: «Про підсумки конкурсу на кращий колективний договір профспілки працівників державних установ». Від Відділення в роботі президії взяла участь заступник начальника Атаманюк О.А., на якій виступила з темою щодо участі профспілкових організацій у вирішенні КТС (к) та вимог найманих працівників в частині виконання колдоговору, угоди або окремих їх положень.

27 квітня 2017 року працівники Відділення взяли участь в роботі «майстер-класу» для студентів старшого курсу університету, де виступили з лекцією на тему: «Запровадження соціального діалогу під час вирішення колективних трудових спорів відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Практика їх вирішення на Полтавщині». Метою «майстер-класу» було донесення інформації до студентів з погляду практичного вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) в сучасних умовах.