План заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 роки

В рамках розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки оголошується збір ідей проєктів до Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 роки.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку свого регіону, передусім органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, запропонувати проєктні ідеї, які дозволять реалізувати завдання визначені у Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди, стратегічних та оперативних цілей та стосуватись одного із завдань Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки (перелік цілей та завдань додається).

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична

або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (з 2021 до 2023 року).

4. Для реалізації проєкту мають існувати наявні ресурси, технічні та організаційні можливості.

5. Вартість проєкту має бути обґрунтованою (є відповідні кошторисні розрахунки або орієнтовна вартість, визначена з урахуванням вже реалізованих аналогічних проєктів в інших регіонах України чи за її межами).

6. Проєктна ідея має бути представлена за формою згідно з додатком  (приклади та рекомендації щодо заповнення форми додаються).

Звертаємо вашу увагу, що не слід подавати проєктні ідеї, які не передбачають можливість застосування конкурентного підходу, таких як, наприклад, «ремонт/ будівництво/ термомодернізація будинку культури/ школи/ ФАПу/адмінбудинку села/ районної ради чи адміністрації», «будівництво/ ремонт дороги в населеному пункті ххх» тощо.

Заповнені форми проєктних ідей просимо надсилати у електронному вигляді до 17.00 год. 30 жовтня 2019 року на електронні адреси Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації:

rv_oda@adm-pl.gov.ua

gue.reform@adm-pl.gov.ua

Ідеї проєктів буде проаналізовано на засіданні робочої групи з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021 – 2023 роки з урахуванням критеріїв оцінки з відбору технічних завдань на проєкти регіонального розвитку (критерії додаються). За результатами буде сформовано каталог уніфікованих технічних завдань на проєкти регіонального розвитку, а кращі ідеї – включено до Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021 – 2023 роки.

ДолученняРозмір
operaciyni_cili_ta_zavdannya.docx23.96 КБ