Под зданием Кременчугского райсовета собрались сторонники и противники строительства Белановского ГОКа ИНТЕРФАКС-Украина, 27.06.2013, 13:08

Версія для друкуВерсія для друку

Минулого тижня Кременчуцьку районну раду пікетували як прихильники, так і противники будівництва Біланівського гірничо-збагачувального комбінату, яке нібито мало розпочатися внаслідок затвердження  схеми планування району.  Деякі опозиційні депутати, котрі взяли участь у пікеті, лякали людей екологічною та економічною катастрофами.

Чи мають рацію пікетувальники? Ситуацію прокоментував голова Кременчуцької райдержадміністрації Юрій Нагорний:

- Схема планування не передбачає надання дозволу на розробку Біланівського родовища  та будівництво гірничо-збагачувального комбінату, оскільки це не входить в компетенцію Кременчуцької районної влади. Також схема не передбачає розподілу землі. Затвердження документу планування дає можливість сільським громадам  здійснювати вирішення комплексу питань подальшого соціально-економічного розвитку населених пунктів.