Податківці Полтавщини підсумували результати моніторингу громадської думки

Версія для друку

 

Оцінюючи рівень виконання податківцями своїх функціональних обов’язків за п’ятибальною шкалою, 86% респондентів, які взяли участь в щоквартальному анкетуванні платників податків, поставили працівникам податкової служби Полтавської області „відмінно” та „добре”, в той час, як 14% опитаних охарактеризували роботу податківців Полтавщини, як задовільну.

Анонімне опитування полтавців стосовно їх ставлення до діяльності податкових органів області щокварталу проводиться Державною податковою адміністрацією у Полтавській області. Моніторинг громадської думки, підсумки якого за традицією підводяться в останньому місяці кварталу, за останні роки став не лише одним із важливих джерел отримання корисної інформації від населення, а й, орієнтиром для вдосконалення роботи податківців.

З початку року в опитуванні на Полтавщині взяли участь майже 3 тисячі мешканців міста й області. Понад 1200 респондентів відповіли на запитання анкети впродовж ІІ кварталу. Аналіз анкет свідчить, що на сьогоднішній день більш ніж 73% полтавців оцінюють роботу працівників податкової служби по налагодженню партнерських відносин з платниками як „добру” та „дуже добру”, 21% опитаних вважають її задовільною і лише 0,5% респондентів поставили податківцям „незадовільно”. Відстежуючи думку населення щодо існування проблем чи труднощів під час виконання ними своїх податкових зобов’язань, було встановлено, що 53% анкетованих не стикалися з перепонами під час здачі податкової звітності, а у 37% - такі моменти іноді траплялися. Майже 74% учасників опитування, відповідаючи на поставлені запитання, відзначили, що ніколи не стикалися в податкових інспекціях з випадками неуважності, грубощів або тяганини, 18% - не згодні з ними та вважають, що подібні випадки іноді мають місце. Оцінюючи рівень розгляду звернень громадян, платників податків органами податкової служби області близько 90% опитаних висловили своє задоволення, зазначивши, що надіслані ними запити завжди розглядаються своєчасно та якісно. Щодо послуг з роз’яснення податкового законодавства, то тут також більшість респондентів, які взяли участь в анонімному анкетуванні, а саме 78%, відзначили своє задоволення та схвалили компетентність та професіоналізм фахівців податкової служби.

Управління масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПА у Полтавській області

угору ↑