«Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі» у Львові

Версія для друку

Протягом 17-18 листопада 2016 року в м.Львів відбудеться міжнародна конференція «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі», яка проходитиме в рамках промоційного заходу «Дні польського сільського господарства».

В рамках конференції заплановані презентації польських та українських підприємств та зустрічі в форматі В2В. Участь у конференції безкоштовна.

Теми конференції: польський ринок виробництва с/г продукції та його місце в Європі, досвід польської сторони в рамках інтеграції польського ринку с/г продукції з ринком ЄС, форми підтримки виробників с/г продукції, сертифікація с/г товарів – доступ до польського ринку та інші.

Участь у конференції можна підтвердити через заповнення електронної форми на сайті http://lviv.expoua.eu. Форма дозволяє також підтвердити свою участь у зустрічах  В2В та презентаціях підприємств.

Контактна особа у відділі сприяння торгівлі та інвестиціям Посольсьва Республіки Польща у Києві: Наталія Шимборська, тел. (044) 279 12 98,                   e-mail: kiev@trade.gpv.pl.

угору ↑